Czasopisma po angielsku

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś wie, jakie sa dobre czasopisma i gazety po angielsku, niezbyt drogie? Z góry dziękuję.
polecam "poland monthly" cena 15 zł
do tego masz np.:newsweek" i "time" - ceny też coś koło tego

a jak chcesz coś mniej ambitnego to "world of english" albo "anglorama" - kosztuje chyba mniej niz 10 zł
niestety world of english juz nie istnieje. wieeelka szkoda:(
jak to nie istnieje??!!
TIME - 11 zł
bodajze we wrzesniu zeszlego roku zawiesili dzialalnosc na czas nieokreslony
to bylo do Akimo
ja polecam gaztekę studencka z krakowa. całkowicie za darmo i całkowicie po angielsku...miesięcznik..jest dostępny w wielu pubach cafe i na uczelniach.
jest super pisemko, miesięcznik, strasznie tanie, w całości po angielsku..ze słowniczkami trudniejszych wyrazów..pismo nazywa się Bridge..można tylko prenumerować..moja szkoła to prenumeruje..kosztuje tylko 3,5 zł !!!!!!!!! Pismo wydają Czesi w Pradze..przy czym redaktorzy to Brytyjczycy..i jest wersja Bridge na Czechy i na Polskę... polska strona to www.bridge-polska.pl czeska www.bridge-online.cz ... uważam, że pisemko jest na prawdę super..wszystkim polecam prenumeratę !!
Polecam Allegro. Można kupić czasopisma brytyjskie lub z USA na każdy temat po 1-3zł + koszty wysyłki. Ja tak kupuję babskie magazyny raz w miesiącu - za 3 lub 4 numery płacę ok. 15zł, a czytania mam na miesiąc... W EMPIKU koszt każdej z tych gazet wynosi ok. 19-30zł.
Czy "Angloramę moge kupic w kiosku lub przeciętnym sklepie??
Jak ktos wie to prosze na nr 9045142, dzięki.
mozna czytać za darmo on-line:

http://www.guardian.co.uk/
http://www.thesun.co.uk/
http://www.mirror.co.uk/
http://www.independent.co.uk/

i wiele, wiele innych, które można wygoogle'ać
Jest takie wydawnictwo w Polsce - Colorful Media chyba. Wydają English Matters i Business English oraz inne czasopisma językowe z polskimi słówkami.
I jeszcze kilka amerykańskich:

http://www.washingtonpost.com/
http://www.nytimes.com/

Można sobie założyć konto i czytać całkowicie za darmo. Poza tym 'The New York Times' ma świetną funkcję: gdy znaczysz wyraz pojawia się mały balonik ze znakiem zapytania, a gdy na niego klikniesz od razu przechodzisz do słownika, który wyjaśnia zaznaczony wyraz.
Nie bo już nie dystrybuują gazety od dawna.
No i Foreign Affairs - rewelacyjne eseje :) Polecam też Allafrica.com dla tych, co szukają newsów i ciekawych artykułów o uchodźcach, sprawach dotyczących poszczególnych krajów.
http://www.howstuffworks.com/

wiarygodne, niezawodne źródło wiedzy dla tych, którzy zgłebiają słownictwo techcznie z wielu dziedzin wiedzy :) Wszystko wyjaśnione całkiem przywoicie, laik zrozumie.

Oprócz tego jest jeszcze stacja NASA TV, dostępna przez program, NIEZBĘDNIK INTERNAUTY, no i oczywiście American Science tez polecam. Ech, jest tyle ciekawych stron i portali :)
Czy ktoś może mi powiedzieć jak można to czasopismo prenumerować w Polsce?? Strona podana (polska) niestety nie działa. a może można dostać gdzieś egzemplarze archiwalne ??
Z góry dziękuję za wiadomości
Czy ktoś może mi powiedzieć jak można to czasopismo BRIDGE prenumerować w Polsce?? Strona podana (polska) niestety nie działa. A może można dostać gdzieś egzemplarze archiwalne ??
Z góry dziękuję za wiadomości
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Zagranica

 »

Pomoc językowa