SGH

Temat przeniesiony do archwium.
Jak ma się egzamin wstępny na SGH do FCE Wszyscy nie straszą że to najgorsze z możliwych testów :-( Nigdzie ie mogę kupić zestawów z ubiegłych lat Może ktoś ma jakiś? Byłabym bardzo, bardzo wdzięczna.
daj cynk na maila moge Ci napisac pare zeczy o egz. na SGH i podeslac gdzie mozna zakupic testy z lat ubieglych
hejka! ja też byłbym wdzięczny za przesłanie mi jakichś informacji o egzaminach na SGH :) Chodzi mi tu głównie o angol, bo wiem od ludzi którzy zdawali, że jedynie egzamin z angola ulega jakimś zmianom co roku. Ponadto mam testy z całego egzaminu z 2002 r., ale słyszałem własnie od znajomych, którzy zdawali w tym roku, że egzamin z angola był zupełnie inny od tego z poprzednich lat (było nawet ćwiczenie z książki do CPE).Więc jeśli masz jakieś świeże info, to będę bardzo wdzięćzny :) a mój mail to: [email] . pozdrawiam!
Bardzo proszę, jeżeli ktos ma, o jakieś informacje na temat egzaminów stępnych z angielskiego na SGH.. Z góry dziękuję
Czy moglabym tez prosic coś o wstepnych na SGH? Dzieki
wiktoria_sirakova.op.pl
moj adres [email] :-)))
Siemka :) Czy ktos mogłby mi tez coś przesłac na temat tego egzaminu ? z góry DZięKi:]
czemu taka cisza na temat SGHu? i żadnego maila :/ a ktoś tu obiecał...:)
Yoyo:>Jakby ktos kcial wiecej informacji na temat egzaminu na esgieh to ja moge pomooc.Ogoolnieto jest to egzamin bardzo trudny jak zreszta wieksza czesc z was slyszala. Od typowego fersta jest sporo trudniejszy.Tzn. to troche ciezko porownac, gdyz na ferscie sprawdzanych jest wiele umiejetnosci,zas na wstepnym jest tylko cos w rodzaju use english... Ale ogoolnie jest trudniejszy mozna rzec.Nie ma przeksztalcania zdan na inne o tym samym znaczeniu, jest slowotworstwo, wtsawianie teksty w looki (powodzenia ;) ) i takie tam.Jest tez ukladanie zdania po angielsku z rozsypanki... w sumie calkiem przyjemnei chyba najlatwiejsze... Mam zreszta kumpla,ktory podobnie jak ja sie tam dostal, mial advance\'a i dostal 21 pkt. na 30 :)Jak ktos kce sie wiecej czegos na ten temat dowiedziec to prosze o kontakt na maila [email] moge troche komus tam pomooc i mam kilka chyba testow do sprzedania z poprzednich lat po niskiej cenie.
qumplu zdaje na SGH, i musze sie dostać licze na twoją pomoc!
Qumplu z góry - ticklu, muszę sie dostać na SGH bo inaczej wyladauje na Wyższe4j szkole prawa i administracji - help me
a jak ja moge Ci pomóc?? ja też musze się dostać na SGH, bo nie wyobrażam sobie gdzie mógłbym indziej studiować!!! :((( a to co napisałem, to pisałem na podstawie ocen ludzi, którzy zdawali w tym roku na SGH. I wiem tylko tyle co nsapisałem, niestety. Ale niedługo będzie do kupienia (a może już jest) książka z wszystkim testami na SGH ze wszystkich przedmiotów z tego roku- zaglądaj na www.sgh.waw.pl. pozdrawiam!
czesc, moze ja bym kupila te twoje testy z angielskiego? napisz mi po ile masz itd .na moj adres. ok?
dzieki
bedzie bardzo milo z twojej strony
sorki
moj adres [email]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa