angielski przed matura asap

Temat przeniesiony do archwium.
hejo! wiem, ze czasu nie ma wiele ale szukam dobrej szkoly angielskiego, zeby ogarnac temat przed matura…chodzilam na korki i nauczyciel sie rozchorowal nie na zarty a poza tym to jakos nie uwazam zeby jakos mocno sie przykladal. a! jestem z lublina wiec prosze o szkoly tylko z tego miasta. help!
Siemka :) Ja nie chodziłem na korki tylko od razu zapisałem się do speak up na Okopowej. Moja siostra ogarnia tam umowy i takie tam, więc mi poleciła. No i jest git! Przez pół roku nauki u nich poznałem angielski lepiej niż przez całe licem :P
o! dziex! ale dlaczego jestes tak bardzo zadowolony? duzo tam gadacie? bo pewnie zostane na studia w lublinie i chce dalej uczyc sie gdzies angielskeigo wiec to bylby dobry poczatek.
Gadamy bardz dużo :) Niektórzy lektorzy nie są Polakami, więc ciężko z nimi się dogadać w innym języku niż angielski, co dodatkowo motywuje do pracy. Ja np. pozbyłem się wstydu przed mówieniem, który zawsze miałem, kiedy nawet ktoś na ulicy zapytał mnie po angielsku o przyzstanek czy coś takiego.
extra! wlasnie rozmawialam z brajdakiem i on tez mowi ze spoeak up jest ok, bo jakis jego kolezka tam chodzil.
Ja jestem już co prawda na studiach, ale też myślę, że będziesz zadowolona ze Speak Up. Nie wiem jak to jest z kursami maturalnymi, ale studenci mają promocję na naukę, więc zawsze parę groszy zostanie w kieszeni ;) Jak już zaczniesz tam chodzić na studiach to koniecznie zapisz się do klubu aktywności!
cos mi sie obilo o uszy o tych klubach aktywnosci. to takie spotkania na ktorych mowi się na jakis konkretny temat lub uzywajac specjalistycznefo slownictwa?
Prawie :) Chodzi o to, że możesz chodzić na specjalne zajęcia tematyczne. Jeśli lubisz kino to idziesz na filmowe, jeśli książki to o książkach. Ja jestem na informatyce na polibudzie, więc chodzę do klubu, gdzie pracujemy nad językiem technicznym. Później przyda mi się to w pracy.
Racja! zapomniałem wspomnieć o tej opcji! Rzeczywiście jest coś takiego i też chyba się zapiszę, bo już czuję się na tyle mocny, żeby dodać sobie nowe wyzwania. Powiem jeszcze, że w speak up jest tak, że oni bardzo często idą Ci na rękę, więc w razie, gdybyś nie mogła pójść na zajęcia to na pewno dadzą Ci termin zastępczy.
no dobra, to o speakup juz spro wiem… brzmi zachecajoco^^ mysle ze warto sie tu zapisac. ale czekam na inne opinie o lubelskich szkolach ktos cos? prosze tylko o szybkie odpowiedzi bo matura tuz tuz:D
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie