Testy maturalne w GW

Temat przeniesiony do archwium.
GW w swoim dodatku Kujon polski rozpoczęła drukowanie serii przykładowyc testów maturalnych. Dziś (22 April 2006) test z polskiego, w poniedziałek z angielskiego, we wtorek z matematyki, a w środe płyta CD, na której mają być testy z:

- polskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego,
- matematyki, biologii, chemii, fizyki, geografii i WOSu

oraz dobre rady przed egzaminem dojrzałości.

Chyba lepiej by było, gdyby to ukazało się na początku stycznia, ale "gdy się nie ma co się lubi ..."

Trzymam kciuki.
Przypominam:

Dziś (24 April 2006) w GW jest dodatek "Kujon Polski" a w nim przykładowe rkusze testów maturalnych o z odpowiedziami). Pojutrze ma być płyta CD.

Przerobienie tych testów może bardzo wzmocnić Wasze nastawienie psychiczne przed "ostateczną rozgrywką".
Naszło mnie na taką dziwną refleksje ;-) Właśnie przerobiłem sobie reading z GW (rozszerzony) i już któryś raz mam takiego pecha, że na te kilka słówek których nie znam w tekście większość trafia sie w odpowiedziach... ;-) Podobnie miałem na próbnej.

Robiąc sobie testy do CAE a nawet CPE trafiałem najczęście na więcej nie znanych mi słówek, ale albo mogłem wykombinować ich znaczenie z tekstu albo nie miały one akurat większego znaczenia. Robiąc testy do matury zawsze trafie na takie słówko w ważnym miejscu.

OK, już nie narzekam, moglem sie przylozyc wczesniej :P

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa