Czy ocena z FCE jest na świadectwie?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ocena uzyskana z FCE (A,B lub C) jest wpisywana na świadectwo maturalne? Czy pisze tylko "zwolniony - FCE"?
tak jest wpisywana
Z tego co wiem ...wszyscy moi koledzy co zdali Fce mieli na świadectwie wpisane tylko ZWOLNIONY
Gwarantuje na 100%, ze ocena uzyskana na FCE NIE jest wpisywana na swiadectwo maturalne.W miejscu przeznaczpnym na ocene zamieszcza sie adnotacje "zwolniony na podstawie FCE" i przedmiotu tego nie bierze sie pod uwage przy liczeniu sredniej.
a ja gwarantuje na 100% ze mam to wpisane :)
na miejscu oceny - zwolniony - FCE
a pod spodem otrzymal ocene....
tak jest - ja tez na wlasne oczy widzialem na swiadectwie maturalnym (I LO im. Asnyka w Kaliszu) - dopisek - ocena C
Zgadza sie.:( Przyznaje sie do bledu.Przez ostatni miesiac czy dwa dyrektor zapewnial mnie,ze oceny C nie bede miec wpisanej na swiadectwie.Ale kiedy dostalam do lapki swiadectwo maturalne...to ona tam byla...:(( Hmmm...
ok, ocena jest wpisana jako \'C\' ale nie jest brana pod uwage jesli chodzi o srednia ocen na swiadectwie
no chyba was pogięło!!!! Przecież nic nie jest wpisywane!
wiesz, jak ktos ma w rece swiadectwo i ma wpisane to raczej nikogo nie pogielo...
Mam pytanie czy zdany FEC zwalnia z matury pisemnej z angielskiego czy tylko z ustnej (matura 2004), dzwoniłam do kuratorium ale nie mogłam się dowiedzieć.
jest : zwolniony z oceną....
to czy ocenka wyląduje na swiadectwie zależy przecież od szkoły - każda ustala to indywidualnie
z tego co wiem to zawsze zwalnia z egzaminu ustnego.jeśli chodzi o pisemny to zależy na co się zdało - z c nic nie zdziałasz - w takim wypadku trzeba mnieć a lub b
ja tez mialam - zwolniony z ocena:...
Ale czy to ma jakieś znaczenie, przy zwolnieniu z matury pisemnej, na jaką ocenę się zdeło FCE?
ja miałm zwolniona, certyfikat FCE grade B
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2003

 »

CAE - sesja letnia 2003