jeszcze tylko tydzien...

Temat przeniesiony do archwium.
Nie wiem jak Wy, ale ja juz sie stresuje maksymalnie. Z anglika jestem zwolniona, ale drżę przed polskim (i matma tez). Ale moze ktos slyszal, albo podejrzewa jakie moga byc tematy na polskim? Podobno poloniści mówią takie rzeczy, ale moja polonistka nie dała nam żadnych wskazówek.
kazdy nic nie wie a pewniaki to sciemy zaqwsze
Hahah, żeby tylko nie wyszło jak w piosence ... \"ii za rok matura\" ;):D Jakoś przeżyjemy (chyba) ;)
Nawet tak nie mow (nie mysl, nie spiewaj;)) Musi pojsc dobrze, zreszta jeszcze jest czas przeciez ;)
naprawde neiwiem z czego sie uczyc na angielski........
Jeśli chodzi o polski to przejrzyjcie sobie motywy...przede wszystkim cierpienie i motyw pracy tzn. pozytywizm. Z reguły na pisemną wystarczy umieć współczesną, romantyzm i początkowe epoki typu starożytność i średniowiecze...Maturzyści - NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!:D Damy rada!:P
ja chyba nie dam.......a ustne aaaaa
Dasz, dasz. Ja tez sie boje ustnych, ale jakos to bedzie. Najwazniejsze to myslec pozytywnie i nie panikowac. :)
hmm drżyj..chyba ze lubisz glupoty typu kordian dzidy itp wszyscy stawiaja na nudne tematy typu polska polacy lub patriotyzm..nuda nuda i jeszcze raz nuda!!!noo ja licze na inne tematy ale znajac szczescie rocznika 84 to sie to nie spelni!! zycze powodzenia !! i tak masz szczescie ze z angola masz juz luz bo przede mna angol!pa
\"NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI\" - zdawałem maturkę już dawno temu, ale też z kolegą, pełni wiary w zwycięstwo, mówiliśmy sobie tę frazę ze Star Wars przed wejściem na salę. widzę że film jest nieśmiertelny ;)
dacie radę, matura to naprawdę nic strasznego. ja zacząłem się uczyć po pisemnych - wcześniej graliśmy dzień w dzień na kompie w x-winga (już sam tytuł gry może wam podpowiedzieć, jak dawno to było;))
a żeby było jeszcze śmieszniej - na pisemnej z polskiego wybrałem temat \"twoje fascynacje artystyczne\". i o czym pisałem - no jasne, że o starwarsach!!! walka dobra ze złem itd. i nawet 4 dostałem ;)
A słyszeliście, że jeżeli w tym roku nie dostaniemy się na jakąś uczelnię to za rok bedziemy musieli pisać ponownie maturę... (tą nową)
przecież już się ministerstwo tłumaczeło z tego i wcale tak nie jest.
a jakich tematów sie spodziewacie na polskim ???
no coz... tego to nigdy nie przewidzisz. Ja jestem zdania jak ktorys z moich poprzednikow, iz wiekszosc \"pewniakow\" to SCIEMY! Oczywiscie, trafiaja sie prawdziwe przecieki, ale skad bedziesz wiedzial ze to prawda :( Chyba ze zaplaciles 1000 zl w ministerstwie :P
Pozdrówki
ja przed polskim niec odrze..sama nie wiem czmu...kucze...najgorsze jest to ze jakis ktos w wawie na pewno zna te tematy.,nie mowie o kuratorium itd ale o kims w naszym wieku...ale nic..i tak damy rade!!
niech moc bedzie z nami!!!!!
i tak bedzie :D
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Nauka języka