ILE ZESTAWÓW - M. ustna

Temat przeniesiony do archwium.
Orientuje sie ktoś ile jest zestawów matury ustnej rozsz.? I czy są one różne dla poszczególnych województw czy wszędzie jednakowe??
hej Konwalia:)..miałaś już ustną? jeśli tak to jak Ci poszła? ja miałam wczoraj - 95 % :) napisz jak Ci poszło :)
Pozdrawiam
Nie, jeszcze nie miałam:) Gratulacje :) I jaki miałas temat??

I ponawiam pytanie.
arkusz był o różnych typach domów,jedno zdjęcie domków-bliźniaków,rysunek bloków i chłopek,który zstanawiał się nad wyborem domów (jeden dymek zawierał blok a drugi dom).Był diagram o procentowym stosunku różych rodzajów zakwaterowania w Anglii i Walii.Były też trzy zdania/nagłówki : buy or rent,house or flat,country or city.Temat do rozmowy miałam :Nauka języków obych przełamuje bariery miedzy ludźmi.discuss ;) drugiego tematu nie pamiętam,bo nawet na niego nie patrzałam:P
A co do arkuszy - do szkoły przychodzi trochę większa ich ilość w stosunku do liczby zdajacych.U mnie w klasie zdawały 4 osoby poziom R i miałyśmy ok. 10 arkuszy.Z tego co wiem to musi być więcej,bo każdy musi mieć z czego wybierać.Z racji tego,że matura to egzamin państwowy podejrzewam,że arkusze muszą być takie same w każdym województwie.
pozdrawiam i powodzenia!
mi też się wydaje że jednak są takie same zestawy bo u mnie w szkole (małopolskie) ludzie też mieli o różnych typach domów na wsi czy w mieście, więc temat chyba podobny jeżeli nie ten sam:) pozdrawiam.
Dzięki za odpowiedzi:)
A właściwie jak wygląda przydział tematu? Ja go losuje, czy oni sami mi jakiś dają i czy są jakieś numerki na kopertach z tematami? U mnie w szkole rozszerzenia będą dopiero next week więc się nie orientuje w ogóle :)
tematy (jedna kartka A4) są rozłożone na stole komisji i wybierasz sobie jedną z nich.nie są w żadnych kopertach ani w żaden sposób zabezpieczone :)
jak jeszcze masz pytania to chętnie odpowiem:)
acha! numerki są na górze tej kartki,żeby mogli poszukać przygotowanych do tego zestawu pytań :)
czyli widać te tematy wszystkie zanim wybierzemy je? i obrazki też? ale lajtowo:) (jeżeli tak)
nie.nie widać ani numerków ani tematów (minęłoby się to z założeniami matury).te kartki (arkusze) są płasko położone,tak,że jedna drugą przysłania.pozdro
Tzn. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam: są rozłożone kartki na stole i ja widzę numer zestawu i mówię im który chcę?? I jeszcze jedno: czy numery zestawów są wszędzie takie same?
nie widzisz nic oprócz zdania "Matura 2008 - arkusz maturalny z języka nagielskiego.Poziom rozszerzony" a więc wszystkie kartki wygladają tak samo.Wyjmujesz sobie jakąś kartkę,obracasz ją i podajesz komisji numer który jest tam u góry napisany.
co do numerów to nie wiem czy są te same numery we wszystkich województwach.
Kurczę, ale zazdroszczę Ci ,że masz już to za sobą :P Dużo się uczyłaś do tej ustnej??:)
a z jakiego województwa jesteś? :) gratulacje :)
nie umiem określić czy dużo:P tzn.: przez cały rok miałam extra english i robiłam same arkusze do ustnej.ale myślę,że większa zasługa w tym jest moich wyjazdów do Anglii :) (przeżycie i doświadczenia niesamowite i bezcenne - a jaka nauka języka!).Jestem ze Śląska - Rybnik :)
nie umiem określić czy dużo:P tzn.: przez cały rok miałam extra english i robiłam same arkusze do ustnej.ale myślę,że większa zasługa w tym jest moich wyjazdów do Anglii :) (przeżycie i doświadczenia niesamowite i bezcenne - a jaka nauka języka!).Jestem ze Śląska - Rybnik :)
nie umiem określić czy dużo:P tzn.: przez cały rok miałam extra english i robiłam same arkusze do ustnej.ale myślę,że większa zasługa w tym jest moich wyjazdów do Anglii :) (przeżycie i doświadczenia niesamowite i bezcenne - a jaka nauka języka!).Jestem ze Śląska - Rybnik :)
sorry,coś się zacięło:P
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie