Przetłumaczenie - opis obrazka.

Temat przeniesiony do archwium.
1. Opis obrazka:
Na zdjęciu widzimy 6 osób, sa to prawdopodobnie rodzice i ich dzieci i dziadkowie. Oni jedzą prawdopodobnie obiad. Znajdują sie w kuchni. Oni wydaja się być szczęśliwi.

2. Dokonywanie wyboru na podstawie zdjęcia PO ANGIELSKI PRZETŁUMACZYĆ TYLKO:
Myślę ze na świętowanie 50 rocznicy ślubu dziadków odpowiednim miejscem będzie zdjęcie 1. Miejsce znajduje się prawdopodobnie w jakieis restauracji na świeżym powietrzu blisko jeziora. Panuje tam miła atmosfera. Myślę ze dziadkom powinno się spodobać.
Inne propozycje odrzucam ponieważ są za bardzo rozrywkowe jak dla dziadków.
Bardzo ładnie napisane;)
A tłumaczenie coś nikt?
Nah. Spróbuj sam. Ktoś przeczyta i może coś poradzi
Jestes niemiły, mama na prawdę byłaby z cb niezawodowlona!
A z ciebie jest zadowolona że nie odrabiasz sam zadania?
1. In the picture we see 6 people, you probably are parents and their children and grandparents. They probably eat dinner. Are located in the kitchen. They seem to be happy.


2. I think that to celebrate the 50th anniversary of the wedding of grandparents the right place will image the first place is probably at an outdoor restaurant near the lake. There is a nice atmosphere there. I think the grandparents should enjoy.
Other proposals reject because they are very entertaining as the grandparents.

Mama mi kazała radzić sb w zyciu jak mogę, Tobie nie ?
on chce skonczyc gimnazjum i iść na operatora szlifiarki kątowej, niech przepisze ten tekst z translatora i go odda, może dwa na szynach będzie.
Podpadłeś, Przemek;)
Cytat: Przemek04
Jestes niemiły, mama na prawdę byłaby z cb niezawodowlona!

oj, oj, oj, prosze nie zwracac sie do 'mamy' - to jest naprawde nieladnie. TY chciales byc leniem, ktos Ci zwrocil uwage i od razy jedziesz na jego mame. Nieladnie.
Przemku-
Moze TWOJA Mama Ci kazala radzic sobie w zyciu, ale mysle, ze nie miala na mysli wykorzystywania innych osob przy tym. Nieladnie sie zachowujesz.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia