ESKK

Temat przeniesiony do archwium.
ESKK - czy jest ktoś, kto uczy się tą metodą i uważa, że jest niezła? Jeśli tak proszę o kontakt na forum lub na maila w celu wymiany opinii, ew. materiałów. Pozdrawiam :) [email]
Ten temat był tu juz wałkowany, wysil swój intelekt i poszukaj go zamiast tworzyć nowe wątki.
bejotka, a ty co taka anty niedawno znalazłem tą stronę to się pytam aty odpowiadasz jakbys była tu panią czy jakąś właścicielką. Jak masz jakis pomysł to się nim podziel a jak nie to nie opierdzielaj ludzi wymądrzając się przy tym.
Mimo wszystko [email]
Ja jestem tu panem i wlascicielem i bejotka ma racje. Netykieta wymaga ze jak jestes nowy gdzies to zapoznaj sie z zawartoscia strony zanim zaczniesz pytac o cos co bylo juz nie raz omawiane. Od tego jest na przyklad wyszukiwarka na forum.

pozdrawiam
myślę, że chyba nie wiesz do czego służy internet a jak chcesz sie dokształcać(bo chyba tak jesli ci przeszkadzaja moje 2 zdania) to sie zapisz na jakis kurs!
Czy Tyh wiesz coś o netykiecie?
Ciekawe ja nigdzie nie znalazlam nic o ESKK. Za to natknelam sie na 20 postow nt. SuperMemo i w co drugim Twoj komentarz. To Ci jakos nie przeszkadza. Co pytanie o SuperMemo, to Ty sie udzielasz (nie tylko tu, ale tez np. na http://www.angielski.edu.pl/). Co to masz jakies dywidendy od tego czy co??
Zgadzam sie, ze odpowiedz bejotki (bejotka) byla bardzo nie ok. Let\'s be more helpful and friendly! Hej!
Coś kiepsko szukałeś, udzielam się i na temat supermemo i na temat ESKK, jakis zawistnik posądził mnie nawet o to, że mam profity z ESKK.
Sprawdź obrończynio leniwych:

ESKK (2[tel]:51:36)
Coś kiepsko szukałeś, udzielam się i na temat supermemo i na temat ESKK, jakis zawistnik posądził mnie nawet o to, że mam profity z ESKK.
>>> idź do tematu

ESKK (2[tel]:16:39)
Ciekawe ja nigdzie nie znalazlam nic o ESKK. Za to natknelam sie na 20 postow nt. SuperMemo i w co drugim Twoj komentarz. To Ci jakos nie przeszkadza. Co pytanie o SuperMemo, to Ty sie udzielasz (nie tylko tu, ale tez np. na http://www.angielski.edu.pl/). Co to masz jakies dywidendy od tego czy co??
>>> idź do tematu

Pomoc z niderlandzkim! (2[tel]:06:39)
>Mam pytanko czy ktos moze wiem o mozliwosciach uczenia sie jezyka >niderlandzkiego w Gdansku?Bardzo proisze o odpowiedz.Pozdrawiam >wszystkich juz sie uczacych. Wyżej już pisałem o szkole ESKK. Na jej kursach mozna się uczyć niezależnie od miejsca zamieszkania. Wymaga to wprawdzie dużego samozaparcie, ale ESKK dostarcza najbardziej przyjazne samoukom materiały, a kurs \"Język niderlandzki dla początkujących\" jest chyba najlepiej przygotowanym kursem poza kursami angielskiego.
>>> idź do tematu

ESKK - czy (2[tel]:56:56)
Dlaczego myslisz, Ciotko, że jestem urażony. Nie jestem w zaden sposób z ESKK związany organizacyjnie. Tylko tyle, że korzystałem z tych kursów. Natomiast jeszcze nikt nigdy nie nauczył sie języka tylko dlatego, że w środy i piatki chodził do dobrej szkoły. Berlitz poleca: \"Ucz się 3 razy po 30 minut dziennie, 7 dni w tygodniu , 52 tygodnie w roku. Po trzech latach będziesz mógł powiedzieć, że znasz język.
>>> idź do tematu

ESKK (2[tel]:40:10)
ESKK - czy jest ktoś, kto uczy się tą metodą i uważa, że jest niezła? Jeśli tak proszę o kontakt na forum lub na maila w celu wymiany opinii, ew. materiałów. Pozdrawiam :) [email]
>>> idź do tematu

ESKK - czy warto? (2[tel]:37:48)
a co ty Bejotka czujesz się taka urażona? starasz się o premię w ESKK ? dobrze wiesz, że tylko nieliczni mają wystarczająco samozaparcia, żeby poświęcić 1 godz. dziennie na naukę na kursie korespondencyjnym. Radzę znaleźć dobrą szkołę, efekt będzie nieporównywalny.
>>> idź do tematu

ESKK - czy warto? (2[tel]:53:12)
Zgadzam sie, ESKK jest dobre, a gatki o samozaparciu to lekkie bzdety; jak ktos sie nie chce nauczyc to sie nie nauczy. Ja korzystalem, korzystam i polecam. JESLI KTOS UCZY SIE TA METODA ANG. NIEM. LUB FRANC. PROSZE O K O N T A K T!!!!!!!!!!!
>>> idź do tematu

lingwistyka portugalska (2[tel]:59:30)
Kurs portugalskiego prowadzi min. szkoła ESKK,ale poprzez korespondencję,mimo to gorąco polecam (sama się uczę). Mój email: [email]
>>> idź do tematu

jezyk hiszpański (2[tel]:25:17)
ja mam hiszpański w szkole - w liceum i zgadzam sie z toba piekny jezyk. powiem tak nie polecam ESKK do nauki tego jezyka ja poszlabym na prywatne lekcje ale moze byc drogo. wazny jest nauczyciel musi wymagac powodzenia
>>> idź do tematu

ESKK - czy warto? (2[tel]:03:23)
witaj ja korzystalam z kursu ESKK ale zupelnie w innej dziedzinie_projektowanie stron internetowych oraz grafika komputerowa. Szczerze mówiąc nie zdecydowałabym się na kurs językowy ESKK przede wszystkim dlatego, że wolałabym widzieć, słyszeć i móc zapytać w trakcie nauki swojego nauczyciela czy prawidłowo wymawiam, interpretuję, tłumaczę ...... itd. Natomiast kurs projektowanie stron internetowych jest rewelacyjny, spełnił swoją funkcję, w ciągu kilku dni udało mi się samodzielnie stworzyć stronkę w html, i to całkiem niezłą. Życzę powodzenia w nauce.
>>> idź do tematu

ESKK - czy warto? (2[tel]:01:53)
>konieczność posiadania przez ciebie cholernego samozaparcia. Kurs ESKK >sprezentowano mi przeszło 6 lat temu, zakupiono go jednorazowo >przewidując że tempo nauki dostosuję do osobistych warunków. I co >wypadło?! 19 kaset leży zakurzonych i nieodpakowanych z fabrycznych >folii, matka ciska piorunami że pieniadze się marnują, a ja szukam >dobrego komisu, który te badziewie przyjmnie. >Jestem jednak zdania, że nie ma to jak porządny nauczyciel który gada >z tobą i stoi z batem,pa Cóż nauka języka jest tylko dla ludzi z \"cholernym samozaparciem\". \"Porządny nauczyciel z batem\" też nic nie zrobi jeśli uczeń mu nie pomoze. Zaletą szkoły ESKK w porównaniu z innymi jest to, że w przypadku, gdy komuś jej program nie odpowiada, może przerwać nauke za 3-miesięcznym wypowiedzeniem. Nikt nie kazał Twoim rodzicom kupować calego kursu. Jeśli przez 6 lat przerobiłaś materiał z tylko jednej kasety, to rodzice powinni zapisać Cie na kurs fryzjerski.
>>> idź do tematu

ESKK - czy warto? (2[tel]:17:10)
Miałam tą wątpliwą przyjemność korzystać z kursu językowego ESKK i radzę dobrze przemyśleć sprawę zanim wpakujesz ok. 800zł w podobne \"imprezki\" językowe. Poważnym felerem tej metody jest konieczność posiadania przez ciebie cholernego samozaparcia. Kurs ESKK sprezentowano mi przeszło 6 lat temu, zakupiono go jednorazowo przewidując że tempo nauki dostosuję do osobistych warunków. I co wypadło?! 19 kaset leży zakurzonych i nieodpakowanych z fabrycznych folii, matka ciska piorunami że pieniadze się marnują, a ja szukam dobrego komisu, który te badziewie przyjmnie. Jestem jednak zdania, że nie ma to jak porządny nauczyciel który gada z tobą i stoi z batem,pa
>>> idź do tematu

ESKK - czy warto? (2[tel]:14:19)
>hej ja uwazam ze nie warto - moja kolezanka korzystala z tego tam >po kazdej lekcji wysylasz taka prace domowa i nauczyciel to poprawia >okazalo sie ze takie samo zdanie nauczyciel poprawil inaczej za >pierwszym razem a inaczej za drugim >ona miala bardzo zle z ESKK doswiadczenia- nie warto a jezeli chcesz >sie uczyc czegos od podstaw to na 100% nie warto sam sie dobrze nie >nauczysz Zabawne jest wypowiadanie negatywnych opinii opartych na doświadczeniach \"koleżanki\". Nigdy i w żadnej szkole, ani na zadnym kursie nie nauczysz się języka, jeśli nie przyłożysz się do nauki z ogromnym zaangażowaniem. Różnica między nauką języka, a nauka dowolnego innego przedmiotu jest następujaca: Żeby nauczyć się dowolnego przedmiotu, trzeba go zrozumieć. Żeby zrozumieć obcy jezyk, trzeba sie go nauczyć. A jeśli chodzi o nauczycieli, to w każdej szkole są różni i Ci wspaniali, i Ci, którzy do szkoły trafili z negatywnego naboru.
>>> idź do tematu

ESKK - czy warto? (2[tel]:22:32)
hej ja uwazam ze nie warto - moja kolezanka korzystala z tego tam po kazdej lekcji wysylasz taka prace domowa i nauczyciel to poprawia okazalo sie ze takie samo zdanie nauczyciel poprawil inaczej za pierwszym razem a inaczej za drugim ona miala bardzo zle z ESKK doswiadczenia- nie warto a jezeli chcesz sie uczyc czegos od podstaw to na 100% nie warto sam sie dobrze nie nauczysz
>>> idź do tematu

język portugalski (2[tel]:09:44)
Mogę polecić dwie pozycje: Kurs ESKK - portugalski dla początkujących. Bardzo dobrze przygotowany i bardzo obszerny kurs do samodzielnej nauki 40 lekcji, 20 kaset audio, korespodencyjna pomoc nauczyciela wiecej szczegółów na stronie: http://www.ESKK.pl/jezyki.htm Podręcznik \"Język portugalski dla początkujących\" Oskara Perlina Wydanie wyczerpane, ale we wrześni/październiku powinno pojawić sie nowe.
>>> idź do tematu

Pomoc z niderlandzkim! (2[tel]:27:17)
Język niderlandzki nie należy w Polsce do popularnych. Najlepiej się go uczyć korespondencyjnie w szkole ESKK. Nie ma lepszych materiałów od skryptów i kaset tej szkoły. Oprócz tego mogę polecić podręczniki: Lisetta Stembor, Stanisław Prędota, Mówimy po niderlandzku Wiedza Powszechna Warszawa 1986 Podręcznik + 2 kasety audio Błyskawiczny kurs języka holenderskiego, Wydawnictwo GRANPOK Podręcznik + 4 kasety audio Lisetta Stembor Gramatyka języka niderlandzkiego z ćwiczeniami Wiedza Powszechna Warszawa 2000 Lisetta Stembor, Alina Wójcik minirozmówkie niderlandzkie Wiedza Powszechna Warszawa 1990 książeczka + kaseta audio Hans Beelen PONS Rozmówki niderlandzkie (last minute) Wydawnictwo LektorKlett, Poznań 2003 Programu wspomagajacego naukę języka niderlandzkiego raczej w Polsce nie dostaniesz, ale przy odrobinie dobrej chęci można przygotować własne bazy niderlandzkie SuperMemo.
>>> idź do tematu

ESKK - czy warto? (2[tel]:34:20)
Wszystkie metody nauki języków są dobre i ta też nie jest złą bo w miarę przystępna cena o ile dobrze pamiętam to 42 zł na miesiąc i uczysz się kiedy masz na to ochotę(i czas).Z tym że certyfikat językowy z ESKK nie jest tak bardzo respektowany jak inne certyfikaty.
>>> idź do tematu

ESKK - czy warto? (2[tel]:53:47)
Czy korzystał już ktoś kiedyś z kursów ESKK? Jakie są wyniki? Jakie jest tempo nauki? Czy warto w ogóle brac się za coś takiego? Pozdrawiam Łukasz
>>> idź do tematu
>Coś kiepsko szukałeś, udzielam się i na temat supermemo i na temat
>ESKK, jakis zawistnik posądził mnie nawet o to, że mam profity z ESKK.

Nie jestem zawistna i jesli chodzi o scislosc, to zauwazylam ze wiecej udzielasz sie na temat SM i chyba z tego czerpiesz jakies profity ;) Kazesz sie chlopakowi wysilac intelektualnie - a moze on w Narodowym Tescie Inteligemcji wypadl slabo i teraz sie oszczedza? Moim zdaniem jak ktos zwraca sie o pomoc na forum, to nalezy mu pomoc - konkretnie i na temat.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Studia językowe