Z czego najlepiej przypomnieć sobie to czego już kiedyś się uczyłem?

Temat przeniesiony do archwium.
Jako nowy użytkownik witam wszystkich.

Angielskiego uczyłem się kilka lat. Po zakończeniu studiów niestety jedyny kontakt z tym językiem to filmy lub też jakieś artykuły w internecie.
Z rozumieniem w zasadzie nie mam większych problemów, ale jednak stworzenie czego własnego to moja porażka.
Główny problem do budowa zdań w odpowiednim czasie.

Bardzo zależałoby mi na tym żeby kilka lekcji dotyczyło konstrukcji danego czasu, a na koniec jakiś jakby sprawdzian, więc byłoby super gdybyście mogli mi polecić po prostu jakiś program.

Co do mojego poziomu to zdałem na studiach egzamin B2, ale chętnie powtórzę wszystko od początku bo języka nie używałem już chyba ze 2 lata
Z programów Profesor Henry gramatyka, z książek Murphy English Grammar in Use ( żeby stwierdzić w czym masz braki warto sięgnąć po testy diagnostyczne na końcu tej książki, do nowej wersji jest też CD-ROM uzupełniający książkę).
W nauce gramatyki i samodzielnego konstruowania wypowiedzi pomaga też pisanie prac , które może ci sprawdzić jakiś lektor.
W razie czego, szczególnie jeśli jesteś z Krakowa, zapraszam do siebie na priv.
Pracuję jako lektor, ucząc zarówno osoby z którymi mam kontakt face to face jak i takie osoby z którymi mam jedynie zdalny kontakt.
Gdybyś potrzebował wsparcia lektora z którym mógłbyś mieć kontakt zdalny, serdecznie zapraszam.
Jeśli lubisz nauką słówek i gramatyki poprzez czytanie prasy może korzystać z materiałów ze strony onestopenglish.com
Powinno być:Jeśli lubisz naukę, oczywiście
Przepraszam za literówkę.:-)
Tu uwaga dla admina forum: dlaczego nie ma opcji edycji zamieszczonych postów (n.p. w celu usunięcia drobnych literówek)?
Zaraz sprawdzimy.

Można edytować. Podobno przez pierwsze kilka minut po wysłaniu (tego nie jestem pewna - nie sprawdzałam).

Edytowałam dwa razy (poprawiłam literówkę).
edytowany przez To_ja: 07 gru 2010
Cytat: corazon_aerodinamico
Z programów Profesor Henry gramatyka, z książek Murphy English Grammar in Use ( żeby stwierdzić w czym masz braki warto sięgnąć po testy diagnostyczne na końcu tej książki, do nowej wersji jest też CD-ROM uzupełniający książkę).
W nauce gramatyki i samodzielnego konstruowania wypowiedzi pomaga też pisanie prac , które może ci sprawdzić jakiś lektor.
W razie czego, szczególnie jeśli jesteś z Krakowa, zapraszam do siebie na priv.
Pracuję jako lektor, ucząc zarówno osoby z którymi mam kontakt face to face jak i takie osoby z którymi mam jedynie zdalny kontakt.
Gdybyś potrzebował wsparcia lektora z którym mógłbyś mieć kontakt zdalny, serdecznie zapraszam.
Jeśli lubisz nauką słówek i gramatyki poprzez czytanie prasy może korzystać z materiałów ze strony onestopenglish.com

Zacznę od Profesora, a w przyszłości rozważę też lektora. (choć do Krakowa mam trochę daleko :) )

W każdym razie dzięki za pomoc.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie