Jest nowy program do nauki angielskiego

Temat przeniesiony do archwium
Jest już do kupienia nowy program uczący rozumienia ze słuchu. Sprzedawany z pismem \"Strefa CD\", nazywa się \"At Once!\" - dostępny w empikach, kioskach, stoiskach z prasą. Za 29,90 zł użytkownik otrzyma pełny kurs obejmujący 12 działów tematycznych, a w każdym z nich są urozmaicone i starannie opracowane ćwiczenia. W materiale znajdują się m.in. filmy wideo kręcone w Wielkiej Brytanii specjalnie dla potrzeb tego programu, ćwiczenia na słownictwo, zdania, kojarzenie wypowiedzi z sytuacjami przedstawionymi na zdjęciach. Wszystkie nagrania zostały dokonane przez native speakerów, a oprawa graficzna i interfejs \"At Once\" są na wyjątkowym poziomie. Dodatkowo w magazynie \"Strefa CD\" jest sporo ciekawych artykułów, pomagających w praktyczny sposób w nauce angielskiego.
Polecając zakup \"Strefy CD\" nr 2/2003, zapraszamy jednocześnie na stronę poświęconą \"At Once!\". Są tam szczegóły o programie, warto się z nimi zapoznać przed zakupem:
http://www.edgard.com.pl/katalog_at_once.html
Pozdrawiam
Lech
(Edgard Multimedia)
Popieram przedmówcę. At Once jest bardzo ciekawie pomyślanym programem. Za tę cenę warto go mieć i uczuć się słówek (i nie tylko) przy jego pomocy.

Jednocześnie informuję, że w niezbędniku KomputerŚwiata ukazał sie inny program Edgarda - Angielski w pigułce 2.0. Równiez jest wart polecenia, tym bardziej, że razem z wieloma innymi programami tego magazynu kosztuje tylko 8 zł.

« 

FCE - sesja zimowa 2003