Jak i czego nauczyć rodziców w pół roku

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, poległem na 2 roku automatyki i robotyki. W związku z czym mam sporo czasu i wróciłem do mieszkania z rodzicami. Będę dla rodziców "pod ręką" do października nim wrócę na 3 semestr.
Moja mama, chciałaby nauczyć się angielskiego (i przy okazji przymusić do tego tate). Jako, że weekendy mam w pełni wolne i niczym nie zajęte, chciałbym ich jakoś podszkolić, ale nie mam zielonego pojęcia jak zacząć. Mam im wciskać słówka typu jabłko, kot pies a potem uczyć czasów i budowania najprostrzych zdań?
Trochę ciężko przychodzi mi wyobrażenie sobie, jak zrobić to bez żadnego podręcznika.
Jeżeli miałbym jednak jakiegoś użyć, nie za bardzo wiem jakiego. Nie zechciałby mi ktoś z forumowiczów, czegoś polecić? Będę wdzięczny za rady odnośnie tego, jak miałbym to zorganizować.
Rodzice o j. angielskim nie wiedzą nic a nic, a ja miałbym czas do października, aby czegoś ich nauczyć.
edytowany przez zeko: 21 mar 2013
Zacznij od kursu Wydawnictwa Edgard: "Angielski dla seniorów", Możesz też zainteresować się kursem "Easy English", który wychodzi na płytach CD wraz z Gazetą Wyborczą.
Poza tm przejrzyj ofertę wydawnictw Edgard i SuperMemo Wold. Na pewno znajdziesz tam coś odpowiedniego dla rodziców np Multimedialne Smartfiszki SuperMemo Worldu.
A ja polecam zainteresowanie rodziców stronką www.twoj-angielski.pl - na razie służy głównie do nauki słownictwa, zestawy są podzielone na poziomy, więc Mama może zacząć od poziomu podstawowego. Dział gramatyki jest w trakcie tworzenia - na razie pojawiają się teksty dotyczące teorii, ale wkrótce będą też ćwiczenia, również podzielone na poziomy. Polecam.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia