Jak nauczyc sie mowic plynnie po angielsku

Temat przeniesiony do archwium.
Potrzebuje w jak najszybszym czasie opanowac plynne mowienie w jezyku angielskim . Mam na mysli np automatyczne odpowiadanie bez zawahania, z minimalna iloscia bledow gramatycznych,plynne wypowiedzi itp. Zalezy mi tylko na mowieniu, nie mam problemow z czytaniem czy pisaniem. Wyprobuje wszystkie metody, ktore uwazacie za pomocne i skuteczne.
Musisz rozmawiac z dobrym nativem.
postaraj sie wszedzie mowic po angielsku, masz rodzenstwo? rozmawiajcie miedzy soba. powiedz przyjacielowi ze chcesz szybko opanowac angieski. sprobuj tez zaczac myslec po angielsku. otaczaj sie wszedzie angielskim a pojdzie duzo szybciej. powodzenia
http://www.speaking24.com/ jeśli masz skype to możesz pogadać z kimś z zagranicy
Ciężko się płynnie nauczyć mówić po angielsku bez kontaktu z kimś kto ten język dobrze umie, bo nie będzie komu sprawdzić jak mówisz czy dobrą masz wymowę itp. Uczysz się sama czy chodzisz na kurs?
Z tego co ja widze, bo duzo ludzi chcialoby rozmawiac z natiwami ale tylko wtedy gdyby ci nie zwracali im uwage kiedy cos jest zle ale nie tedy droga, trzeba przyjac jak ktos mi zwroci uwage i powiedziec 'dziekuje' a nie od razu obrazac sie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie