chat

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś orientuje się gdzie mogę znaleźć chat dla uczących się angielskiego?
Pamiętam, że kiedyś tzn. kilkanaście lat temu, było tego sporo. Dzisiaj na WP to już tylko
pokoje erotyczne funkcjonują, Onetu, Polchatu w ogóle nie ma, a na Interii też nie znalazłem
czegoś takiego. Kiedyś trochę gadałem sobie na Paltalku ale dzisiaj też chyba pustki.
Chciałbym najlepiej aby były jakieś oznaczenia poziomów tak aby się nie kompromitować
i znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. W moim przypadku B1-B2.
Fajnie byłoby aby można się tam logować normalnie przez przeglądarkę a nie przez jakieś aplikacje.
Kiedy wpisuje w Google - English chat for beginners to wyskakują jakieś strony ale
albo siedzi tam garstka osób albo w ogóle nie można się tam dostać, tak to pokręcone.
A w ogóle to kiedyś pamiętam była gdzieś taka baza chętnych do rozmowy przez gg
i to nawet z możliwością wyboru stopnia wtajemniczenia. Niestety nie mogę jej odnaleźć
Szukam takich stron od roku i nic. Do niedawna był verbling.com, gdzie można było pogadać lub pisać z ludźmi. Wszystko było super cacy, ale ktoś wpadł na genialny pomysł i zlikwidował tą możliwość i pozostawił jedynie możliwość wykupienia lekcji u nativów. Jedyne sensowne wyjście jakie znalazłem to hellolingo.com proste w obsłudze, sporo ludzi, możliwość pisania i rozmów. Do pełni szczęścia brakowałoby tam opcji rozmów w grupach, zawsze raźniej, można posłuchać jak inni rozmawiają itp.
Może coś z tej listy?

https://www.myenglishteacher.eu/blog/your-top-10-language-exchange-websites-for-speaking-english-fluently/
Pierwszej propozycji używałem przez chwilę. Obsługa tego jest strasznie mało intuicyjna. Ogólnie zawsze panuje tam straszny chaos. Krzyki, wrzaski, wtrącanie się do rozmów itp. to norma. Nigdy nie spotkałem tam osoby mówiącej co najmniej na poziomie A1. Szkoda nerwów na to.
Pozostałe serwisy działają na zasadzie Skype. Czyli nic nowego. Szansa, ze ktoś zgodzi się na konwersację jest zerowa. Kiedyś amerykanka mi mówiła, że nie podejmuje konwersacji z nieznajomymi, bo w większość to są jakieś oferty matrymonialne. Mam wrażenie, że ludzie widzą, że jesteś z Polski i nic w zamian im nie zaoferujesz. Przecież polskiego nie będą się uczyć.
Dla desperatów widzę jedno wyjście: założenie na takich serwisach konta 'female' i dodać zdjęcie jakiejś blondi.
A coeffee.com? Zagrałam tam w grę i są tam jacyś ludzie.
edytowany przez ullak: 24 sty 2018
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia