Dalsza nauka, problem z rozmową

Temat przeniesiony do archwium
Witam,
Piszę w sprawie dalszej nauki języka angielskiego. Mam 16 lat, chodzę do 1 klasy technikum, w przyszlości mam zamiar wyjechać na studia za granicę. Nie wystarcza mi jednak nauka na lekcjach w szkole. Co prawda test gimnazjalny napisałem na 100% na podstawie (same pytania zamknięte) i na 98% na rozszerzeniu (pytania otwarte, praca pisemna, średnia krajowa 56%), to gdy wyjechałem na wymianę na Ukrainę, to miałem problem luźnie porozmawiać z ludźmi w moim wieku po angielsku. Macie jakieś propozycję nauki angielskiego w domu. Od razu mówię że nie jestem zainteresowany chodzeniem na korki ani żadne korepetycje.
Pozdrawiam
Dużo dialogów masz na stronie http://www.elllo.org/, albo wypróbuj taką aplikację English Speaking Practice. Możesz też wpisać w Youtube np. "Learn English through" i wybrać sobie z wyników coś ciekawego do oglądania.
Myślałaś o nauce w domu zwrotami? Zobacz sobie ciekawy wpis https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/zwroty-po-angielsku-w-domu/

U mnie sprawdza się nauka w domu dzięki niej przełamałam się do rozmowy. Wcześniej się bardziej blokowałam, nie umiałam rozmawiać z innymi. Teraz mam wrażenie, że łatwiej mi jest się porozumiewać.

« 

Mógłby ktoś przetłumaczyć proszę

 »

Nauka języka