Jaka szkoła językowa/kurs - Poznań?

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie jestem absolwentem Politechniki od 2 lat i poprzednia praca nie wymagała ode mnie komunikatywnej znajomości angielskiego (rozmów) tylko czasami czytania dokumentacji technicznej, a obecna już wymaga. A 2 lata od studiów minęły i troszkę się zapomniało.

Chciałbym najlepiej zdobyć certyfikat FCE, a najbardziej zależy mi na komunikacji. Obecnie mój poziom to pomiędzy B1/B2 (jeśli chodzi o czytanie) mówienie 0 poziom.

Szkoły jakie szukałem to Berlitz/British Council/Lincoln/Profi-Lingua/Empik Scholl czy ktoś mógłbyś coś polecić?

Mam też upatrzoną szkołę w Krakowie co przygotowują do egzaminów FCE/CAE itd. Gama Scholl 2600 za 2 semestry mają naukę zdalną 2 lekcje w tygodniu po 90 minut (120 godzin lekcyjnych na semestr), ale wolałbym stacjonarnie i poznać inne osoby.

Macie jakieś opinie na temat tych szkół. Mieliście może do użytku kurs Enlinado 8h nagrań które mają zapewnić podstawową komunikację, co sądzicie? Lub może jakiś inny kurs internetowy?
edytowany przez Franko00: 18 sie 2021
'podstawową komunikację' prawdopodobnie opanowałes, skoroo cenias zsie na B1-B2.
Pomyśl o kursie konwersacji dla inżynierów.
Cytat: mg
'podstawową komunikację' prawdopodobnie opanowałes, skoroo cenias zsie na B1-B2.
Pomyśl o kursie konwersacji dla inżynierów.

Tak, ale mówimy o ocenie biernej znajomości języka czytanie/słuchanie, mówienie oceniam na A1/0 poziom
Ktoś inny się wypowie?

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa