Pomocy!

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć wszystkim,
Mam pewien problem...ucze się języka angielskiego i francuskiego..i chciałbym zacząć uczyć się kolejnego , w grę wchodzi język portugalski,hiszpański albo szwedzki...ale nie wiem za który się zabrać,żeby mi się nie myliły języki....trudny wybór,pomóżcie!

P.S
Jak ktoś ma doświadczenia w nauce kilku języków naraz to niech coś napisze;)..z góry thx

CaSpY
Ja studiuję francuski (kończę już), uczę się angielskiego i rok temu miałam lektorat z hiszpańskiego. Bardzo przyjemny język, wszelkie podobieństwa do francuskiego bardzo ułatwiały sprawę i nic mi się nie myliło, ale może dlatego, że fr. mam opanowany na dość wysokim poziomie. Pewnie trudniej jest jak ktoś jest początkujący z obu języków romańskich naraz.
Aha, portugalski jest uznany za znacznie trudniejszy niż hiszpański
Dzięki wielkie:)
nie ma za co :)
CO do francuskiego ..to taki początkujący to znowu nie jestem...5h tygodniowo w liceum:D i 3h angola
Podobne pytanie padło na innym forum. W odpowiedzi wskazałem język hiszpański, nie tylko ze względu na to, że mi sie podoba, ale głównie ze względu na dużą ilość materiałów służących do jego nauki.

Moją odpowiedź mozna znaleźć pod adresem:

http://www.angforum.com/index.php?showtopic=51&st=30
Dzięki,tak się aukrat składa że posiadam oryginalny program Supermemo \"Espanol Para Ti\":))) i słowniki,gramatyki....ale chyba zajme się jeszcze portugalskim...do odważnych świat należy!:)

CaSpY
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne strony do nauki języków

 »

Studia językowe