Ktory najtanszy, ktory najszybszy?

Temat przeniesiony do archwium.
Jakie sa najlepsze materialy do nauki dla samoukow? Interesuja mnie glownie ksiazki z kasetami, choc inne materialy do nauki tez moga sie przydac. Prosze o podanie (w miare mozliwosci) tytulow ksiazek lub gazet. Z gory dzienks za wszelka pomoc :D
Dla samouków do nauki j. angielskiego mogę polecić kurs dr. Krzyżanowskiego \"The First Step in English\" dla początkujących oraz
\"The Next steps in English\". Cena każdego zestawu około 160 zł.

Oprócz tego mogę polecić kursy korespondencyjne firm ESKK orac CEAC Polonica. Jednak są one znacznie droższe, ale dodatkowo mamy opiekę nauczyciela. Na allegro istnieje możliwość odkupienia samych materiałów za rozsądną cenę.

Z czasopism dobry jest magazyn Easy English, oprócz drukowanego magazyny, dołączana jest płyta CD z całym materiałem dźwiękowym oraz opracowanymi lekcjami w postaci baz SuperMemo zo znacznie wspiera naukę.
Aguś, nic dodać nic ująć. Czuję, jak bym, to ja napisał. Cociaż jest jeszcze jedna godna polecenia pozycja:

- Angielski w 3 miesiące dla początkujących;
- Angielski w 3 miesiące dla średniozaawansowanych.

Ale to jest unowocześniony kurs Dr Krzyżanowskiego. W komplecie znajdują się również płyty CD z programem i bazami SuperMemo.
ja goraco polecam multimedialny kurs \'english in action\' :) cholernie duzo daje - niby glowny nacisk na sluchanie, ale mozna \'liznac\' troche slownictwa z mowy potocznej, a takze gramatyki ;) jest tez w bardzo przystepnej cenie (6 cd za ok.80-100zl). zalezy tez o jaki poziom Ci chodzi - ten kurs to upper-intermediate -- advanced. goraco polecam ;)
A jesli chodzi o nauke innych jezykow tez moze byc Easy...? Np do hiszpanskiego lub francuskiego?
mogblys mi podac swoje email? mam kilka pytan co do tego programu???
[email]
Były magazyny Easy Deutsch i Easy Espanol, ale nie zawierały płytek z programem SuperMemo, tylko do wyboru Płyty Audio CD lub kasety Audio. Nie wiem o Easy Francais. Jakos ten tytuł nie obił mi się o uszy.
Temat przeniesiony do archwium.