mam 6 mies na szlif ang:) jak to zrobic:)

Temat przeniesiony do archwium.
witam i pytam:) mam problem a widze ,ze potrafia tu ludzie doradzic,mam 6mies na dzoszlifowanie ang, uczylam sie go przez lata ,pewnie jak wielu jestem na sredniozaawansowanym poziomie, jak to zrobic aby osiagnac przyzwoity poziom,ktory pozwoli mi na swobodna konwersacje,pomozcie wszelkie sposoby mile widziane,czy kursy , czy lekcje??to ze czeka mnie praca z sama soba to wiem
Musisz się uczyć 3 razy dziennie, siedem razy w tygodniu i 6 razy w miesiącu. Problemem jest ile czasu mozesz poswięcic na ten 1 raz dziennie - proponuję 60 minut. Podręcznik jest mniej istotny, jednak radziłbym, żeby był autorstwa polaka z załącznikami dźwiękowymi.
Wyjedz do kraju gdzie mowi sie po angielsku.
dzieki serdeczne,postaram sie ,przy mojej brykajacej DZIDZI NIE BEDZIE ŁATWO ALE CHECI CZYNIA CUDA:) POZDRAWIAM
A nie przyszło Ci do głowy, że Elizie o to właśnie chodzi, żeby nauczyc sie angielskiego przed wyjazdem do kraju angielskojęzycznego?!
musze opanowac ang poniewaz jest mozliwie ,ze otrzymam dobra prace ale warunek jest ang na dobrym poziomie,mam troszke czasu wiec pytam bo warte jest zachodu pozdrawiam
A nawet jak nie będziesz w danej chwili się aktywnie uczyć - to włącz sobie jakiś angielski kanał w tv lub radio w angielskim (np. w necie) i niech leci w tle.... - bardzo pomaga w osłuchaniu się:) i po pewnym czasie jakoś tak człowiek zaczyna zwracać uwagę na to co mówią, mimo, że niby nie slucha.
A moge wiedzieć skąd jesteś? Może pomogę
chrzanow nie jest to zbyt duze miasto:) okolice Jaworzna
fakt dobry pomysł:)
staram sie pomoc (jak wiekszosc ludzi na tym forum ), a tu jeszcze pretensje i to na dodatek nie od autorki pytania. Jak widzisz nie miales racji, Eliza wcale nie chce wyjechac za granice. Nastepnym razem jak bedziesz chcial sie bawic w adwokata, to sie troche zastanow.
Sluchanie radyjka to niezly patent. Ja slucham sobie codziennie po pare godzin radia BBC6. Wczesniej sluchalam radia Virgin ale jest bardzo komercyjne i mnostwo reklam. Rozne osoby prowadza audycje wiec inaczej mowia, jedni duza zartuja inni raczej spokojnie wiec do wyboru do koloru.

Zosia_
Twoja rada była rzadkim truizmem. A cel nauki autorki wątku niewiele się różnił od mojego przypuszczenia. Podjęcie pracy w kraju, ale w firmie zagranicznej motywuje do pracy nad językiem.

To Ty powinnas zastanowić się przed udzieleniem rady komukolwiek.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Nauka języka