język portugalski

Temat przeniesiony do archwium.
jeśli znacie :
a) kursy w warszawie
b) dobre kursy książkowe do kupienia na amazonie itp.

odpiszcie i podajcie namiary

pozdrawiam serdecznie
Mogę polecić dwie pozycje:

Kurs ESKK - portugalski dla początkujących. Bardzo dobrze przygotowany i bardzo obszerny kurs do samodzielnej nauki 40 lekcji, 20 kaset audio, korespodencyjna pomoc nauczyciela wiecej szczegółów na stronie:

http://www.eskk.pl/jezyki.htm

Podręcznik \"Język portugalski dla początkujących\" Oskara Perlina
Wydanie wyczerpane, ale we wrześni/październiku powinno pojawić sie nowe.
Bom Dia! Boa Tarde! ou Boa Noite!
Jestem brazylijczykiem i dam lekcje języka portugalskiego ( brazylijskie i kontynentalniej) w Warszawie. Jeżeli Pani chce więcej informacij i szegółów proszę do mnie wysłać e-mail: [email]
Z Poważaniem,

Nelson Bartsch
>jeśli znacie :
>a) kursy w warszawie
>b) dobre kursy książkowe do kupienia na amazonie itp.
>
>odpiszcie i podajcie namiary
>
>pozdrawiam serdecznie
.................................................................
Bom Dia! Boa Tarde! ou Boa Noite!
Jestem brazylijczykiem i dam lekcje języka portugalskiego ( brazylijskie i kontynentalniej) w Warszawie. Jeżeli Pani chce więcej informacij i szegółów proszę do mnie wysłać e-mail: [email]
Z Poważaniem,

Nelson Bartsch
Bom Dia! Boa Tarde! ou Boa Noite!
Jestem brazylijczykiem i dam lekcje języka portugalskiego ( brazylijskie i kontynentalniej) w Warszawie. Jeżeli Pani chce więcej informacij i szegółów proszę do mnie wysłać e-mail: [email]
Z Poważaniem,

Nelson Bartsch
do Nelsona.
Szukam Brazylijczyka do prywatnych lekcji j. portugalskiego, ale na Śląsku. Nie masz może tu jakichś znajomych Brazylijczyków?
Na tej stronie jest kilka PDFów z materiałami do portugalskiego:

http://nemobros.webpark.pl/linki.html
Przepraszam,a czy w końcu znalazłaś kogoś uczącego na Sląsku, bo mi bardzo na tej nauce zalezy!!! Asia
Szkoła "Porto Alegre" w Katowicach na ul. Stawowej
http://www.portoalegre.com.pl
Serdecznie polecam!!!!!!!!
Ja mogę z ręką na sercu polecic kurs portugalskiego w Akademia de la Lengua - Warszawa - Nowy Swiat. Zrobilam tam 5 poziomow na 6. Niestety nasza lektorka juz tam nie pracuje, ale inni lektorzy chyba tez są ok. Polecam
Hej, Porto Alegre na Stawowej w Katowicach prowadzi Brazylijczyk,czy prywatne lekcje daje nie wiem ale kursy sobie chwalą,wiem bo chodze tam na hiszpanski.
Ola!
chcciałabym sie dowiedziec czegos wiecej o lekcjach z jezyka portugalskiego udzielanych przez Ciebie. Jak jest ich cena?
[email]
Witam
Poszukuje korepetytora z j.portugalskiego (poziom podstawowy).Prosze o kontakt [email] lub tel.5[tel].Z góry dziękuje .Karin
Witaj!
jaki poziom języka cię interesuje? jakie miasto?
Mój mąż jest Portugalczykiem.Właśnie miesiąc temu sprowadziliśmy się do Polski.On jest programistą komputerowym, ale udzielał tez lekcji porugalskiego np. w Irlandii.Może ktoś jest zainteresowany?Może też uczyć angielskiego.Mieszkamy w Poznaniu. E-mail: [email] Pozdrawiam wszystkich.
Sou portugues, estudante de matematica. Dou explicacoes de portugues em Varsovia. Tenho bons conhecimentos de literatura, geografia, historia e cultura de Portugal e paises de lingua portuguesa.

Jestem Portugalczykiem, studentem matematyki. Udzielam korepetycji z portugalskiego w Warszawie. Posiadam szeroką wiedzę o literaturze, geografii, historii oraz kulturze Portugalii i krajów portugalskojęzycznych.

email: [email]
tel: 5[tel]
byłem w Portugalii rok temu i żałowałem że nie znałem języka, znałem kilka zwrotów po hiszpańsku ale to inny język.
dziś ciągnę do przodu naukę hiszpańskiego jako samouk, jakoś takoś trudno mi to idzie, ale warto się nauczyć.
Jeśli znacie kogoś kto uczy portugalskiego klasycznego w Katowicach lub okolicy to napisz!!!
Hej wlasnie przeszukuje net i nie moge nigdzie znalezdz stronki do tej szkoly zeby cos pisalo o katowicach,nie wie nikt o tym portoalegre na stawoej w Katowicach,jak cos prosze o kontakt na maila [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Inne