nauka słówek starym systemem

Temat przeniesiony do archwium.
Kilka lat temu odwiedzając tą stronkę trafiłam na naukę słówek z każdej kategorii tak długo aż się nauczyłam, to samo dotyczy czasowników nieregularnych. Dziś nie mogę tego znaleźć. Czy coś się zmieniło czy też mam jakieś kłopoty ze stronką? Bardzo proszę o przywrócenie tego sposobu nauki- był świetny!!!!
Nie wiem czy o to Ci chodzi, ale jeśli masz na myśli
system nauki słówek z tej strony to musisz wejść w zakładkę NAUKA (na samej górze strony), potem po lewej SYSTEM NAUKI SŁÓWEK i tam wystarczy wejść na flagę i są różne kategorie słówek.



Dzięki, znalazłam te słówka. Tylko,że kiedyś można było uczyć się tych słówek w ten sposób,że wybierało się kategorię, potem przyswajało się słówka przez pisownie tzn- wyskakiwało polskie słowo a uczący się musiał napisać je po angielsku. Widocznie zrezygnowano już z tej metody a szkoda:(
Ten system nadal funkcjonuje. Ja wchodzę przez swój profil na naukę słówek i jest polskie słowo, a potem trzeba wpisać angielski odpowiednik. Musisz dobrze popatrzeć.
Dziękuję serdecznie za zainteresowanie i odpowiedź. Mam nadzieję,że znajdę to czego szukam a szukanie zaczynam od zaraz:) Pozdrawiam:)

« 

Pomoc językowa