Błędy w zadaniach, czy readakcja mogłaby to rozwiązać?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!

Choć jestem tu od kilku dni, już zdążyłam zauważyć, że pojawiają sie drobne błedy przy niektórych zadaniach, których niestety my - jako użytkownicy - nie jesteśmy poprawić, a możemy jedynie zareagować biernie w komenatarzach (ktore prawdopodonie przez redakcje nie są czytane, co nie dziwi i jest zrozumiałe, bo jest ich całkiem sporo).

Zakłądając, że portal ma zadanie UCZYĆ i pokazywać poprawne aspekty języka, należałby coś z owymi błędami zrobić i stąd moje pytanie - czy jest jakakolwiek opcja i nadzieja na zmiane systemu działania strony w sposób, ktory pozwoliby użytkownikowi zaznaczyć dostrzeżony błąd, tak by redakcja dostała natychmiastowe o tym powiadomienie? Myśle tutaj o jakiejś aktualizacji do strony, ktora pozwoliłaby na wieksza ingerencje uzytkownikow, ktore i tak musialyby być zatwierdzone przez adminow (dla przykładu chociażby malenka opcja "edytuj" przy kazdym zadaniu, dostepna dla kazdego, lecz jej ostateczna forma niewidoczna dla naszych oczu bez akceptacji redakcji.)

Czy w ogole są szanse na podobnego sortu rozwiazania, czy zmuszeni jestesmy zakładać kolejny nowy wątek na forum odnośnie kolejnego zauważonego błędu ? (co powoduje chaos i zamieszanie).

Dzięki wielkie,
Karolina
Jeżeli widzisz jakiekolwiek błędy na portalu, możesz je zgłaszać bezpośrednio do admina. Własne posty można samemu edytować do 30 min po zapisaniu.
"bezpośrednio do admina" - to znaczy gdzie?
Tak z ciekawości pytam bo nigdy nie widziałem tu zakładki - kontakt
przez prywatną wiadomość, tu jest jego profil:

https://www.ang.pl/profil/1
Dziękuję za informację

« 

Nauka języka