Zauważyliśmy, że masz włączony program do blokowania reklam.
Dzięki wyświetlanym reklamom możemy dostarczać Wam wszystkie materiały za darmo. Zawsze staramy się, żeby były to materiały najwyższej jakości.
Prosimy, rozważ popieranie i wspomaganie naszej pracy poprzez odblokowanie wyświetlania reklam na naszej stronie. Dziękujemy.

Technical problem.

Some tweaking has been done to the site and now box with options edit, zgłoś etc. opens partially out of the screen (in android).
+ ten wpis się pojawia na stronie 'ostatnie wpisy'
edytowany przez Aaric: 20 maj 2019
nie tylko w androidzie, ale i w Windows 10
i jeszcze najnowsze wpisy w "Ostatnie wpisy" pojawiają się z opóźnieniem kiludziesięciu minut
+ ten wpis się pojawia na stronie 'ostatnie wpisy' miało być NIE pojawia się
i jeszcze najnowsze wpisy w "Ostatnie wpisy" pojawiają się z opóźnieniem kiludziesięciu minut
I've actually timed. It takes about an hour.
Jeszcze jedna nurtująca sprawa:
Opcje zmiany tekstu na bold i italic oraz możliwość podkreślenia lub skreślenia tekstu działają tylko w kilku pierwszych zdaniach poprawianej pracy. Często trzeba rozbić tekst na kilka wpisów żeby można było owe opcje użyć w dłuższym zadaniu. (Nie wiem czy w innych systemach ale w android jest problem)
edytowany przez Aaric: 21 maj 2019
sprawdzam...
Błędy techniczne poprawione, ostatnie wpisy też powinny pokazywać się od razu.

Re Aaric - wkleiłem sobie długi tekst i klikałem bold i italic - bez problemów. Może za krótki tekst miałem? Proszę o konkretny przykład oraz przeglądarkę przy niedziałającym formatowaniu.

Dziękuję.
Przerzuciłem się z Google Chrome na Firefox i narazie wszystko działa bezbłędnie ale w Chrome na android wciąż nie.
@Redakcja, można sprzątnąć ten bluzg, który wisi tu od nocy?
Ostatni wpis pokazuje się na samym końcu jeżeli 'thread' jest długi na dwie lub więcej stron.
edytowany przez Aaric: 25 maj 2019
Poprawiłem link w ostatnich wpisach - idzie do ostatniej strony