))))do Lukara (((((

Temat przeniesiony do archwium.
Witaj Lukar co z tymi bazami do supememo:) Bjk OCHOCZO JE UDOSTEPNI :) czekam na ruch bo spac nie wolno wiosna sie zbliza:) pozdrawiam:) British English rules :)

tym zdaniem Cie powalilem i nie pomoze Ci CPE ;);) :P:P:P:P

pozdrawiam:)
już dodałem, baza jest tutaj:

https://www.ang.pl/forum.php?katalog=16
Nie popędzaj Lukara. Ja zrobiłem wszystkko, co mogłem, żeby baza była dobra. Ale Lukar ma prawo dokładnie ja sprawdzić przed publikacją. Program SuperMemo ma tę cechę, że jego bazy są żmudne w testowaniu. Lukar z pewnoscią dokładnie to robi. Wierzę, że niedługo baza pojawi się i że wszyscy jej uzytkownicy będą zadowoleni.
Tak przypadkiem tu zajrzalam, czy baza jest do sciagniecia dla kazdego? Rozumiem ze to jakies super slowka do SM?
pozdrawiam
Baza ta została opracowana na podstawie znajdujacych się na tej stronie zbiorów idiomów, frazali i wyrażeń biznesowych. Mam madzieję, że będzie przydatna wszystkim użytkom tej strony. Prawdziwymi jej autorami są redaktorzy tego portalu, ja tylko "przetłumaczyłem" tabelki na "język supermemo".
Dzięki serdeczne za udostępnienie bazy! Na pewno się przyda:)
Cieszy mnie niezmiernie baza:) Czy palujecie moze zbudownia bazy do CPE/CEA ?:)
Wybacz, ze odpowiadam za Lukara, ale nie pałujemy. Nie mniej jednak na tej stronie są jeszcze dwa zestawy słówek "2500 słówek i wyrażeń przydatnych na studiach filologii angielskiej" oraz "Mowa potoczna i slang". Korzystając z szablonów tej bazy możesz samodzielnie ją rozbudować.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą