Do Lukara: nt. Forum

Temat przeniesiony do archwium.
Lukaszu, czy jesli nie byloby to problemem, to pomysl czy nie warto by umozliwic zarejestrowanym userom edycje/usuwanie swoich wypowiedzi? To by znacznie usprawnilo dzialanie forum....
A moglbys napisac do czego byloby to potrzebne? Zamiast edytowac swoja wypowiedz wystarczy dodac nowa, a usuwanie? dlaczego? Jesli ktos napisal cos i sa na to odpowiedzi to dlaczego mialby usuwac swoja wypowiedz? Jesli mnie przekonasz do swojego pomyslu to pomysle o tym... jak na razie nie jestem przekonany.

Jesli ktos zrobil literowke czy jest cos do poprawienia we wpisie zawsze moze do mnie napisac i ja to poprawie.

pozd.
Niekoniecznie chodzi mi o literowki. Chodzi o to, ze jak ktos np. chcialby cos pozniej dopisac to nie robi osmiu postow tylko edytuje tego jednego..... Poza tym tez chodzi o takie tematy jak ten: https://www.ang.pl/forumw.php?IDt=369&w=1 ktore tylko zasmiecaja forum....
A co jesli ktos rozpocznie temat, bedzie na ten wpis 30 odpowiedzi a potem usunie sobie pierwszy wpis? Zrobi sie balagan nie do opanowania...
Tematy "bez sensu" jak ten ktory podales zawsze sie beda zdarzaly, po prostu nikt na nie nie odpowiada i umieraja smiercia naturalna.