Korepetycje

Temat przeniesiony do archwium.
Mam prośbę, aby w bazie korepetycji widoczna była data zamieszczenia ogłoszenia. Ostatnio szukałam korepetytora i okazało się część ogłoszeń jest nieaktualna. Ponadto ponoć osoby które zamieściły tam ogłoszenia nie mogą ich usunąć ani modyfikować. Podane tam są np. ceny za godz. które już się zminiły i np. taka osoba daje kolejne ogłoszenie, ale nie wiadomo które dała pierwsze!
Może niech te ogłoszenia będą potrwierdzane przez ich nadawców co jakiś czas, a jak nie potwierdzą to usuwane???

pozdrawiam całą REDAKCJĘ - rok temu przed egzaminem często korzystałam z tej strony, ale jak teraz na nią weszłam to aż zaniemówiłam - KAWAŁ DOBREJ ROBOTY. GRATULACJE!!!!!!!!
To jest dobry pomysł z tą modyfikacją danych dotyczących korepetycj:)

Nawet nie tylko jeśli chodzi o ceny, ale gdy ktoś dodał swoją ofertę do bazy mając FCE a teraz ma CPE i chce to zmienić, to siłą rzeczy musi albo dać nowe ogłoszenie, albo..nie wiem co zrobić;)
myślę, że niezłym pomysłem byłaby po prostu mozliwość modyfikacji danych we własnym zakresie. Nie każdy ma dostęp do internetu na codzien więc określenie daty, po upływie której niezaktualizowane oferty byłyby usuwane mogłoby nie być dogodne dla wszystkich;)
uważam że powinna być opcja typu \'aktualizuj dane\' czy coś w tym stylu, gdzie można byłoby zmieniać swoje ogłoszenie i po sprawie;)

Jeśli chodzi o datę zamieszczenia ogłoszenia- nie sądzę, żeby to był dobry pomysł, dlatego że z tego co mi się wydaje część z nich było dodane dość dawno temu i mogłyby zostać wzięte za nieaktualne tylko z powodu daty dodania...
pozdrawiam wszystkich;)
Ok. zgadzam się z Tobą, edycja własnych ogłoszeń jest konieczna. Ale też trzeba wziąć pod uwagę, że niektórzy korepetytorzy dają ogłoszenia gdzie się da i nawet nie pamiętają gdzie, właśnie dowiedziałam się że tak robią szukając ich. Więc dla takich, sądzię że dobre by było, jakby np. po roku od nie wprowadzenia żadnych zmian przyszedł e-mail z zapytaniem, czy to ogłoszenie jest aktualne.

pozdr.
W tym konkretnym kontekscie masz absolutną rację. Nie wszyscy jednak umieszczają oferty \'gdzie się da\', a starannie wybierają miejsca ich ogłoszenia. Te osoby miałyby możliwość \'trzymania reki na pulsie\' dzięki możliwości modyfikacji danych:) pozdrawiam:)
Dzieki za uwagi, zajme sie tym w weekend :)
jestem pozytywnie zaskoczona tak szybką reakcją, myślałam że to poczeka z pół roku:)
wielka buźka Lukar :)
Miło wiedzieć, że ktoś bierze pod uwagę nasze \"uwagi\"
Dzięki i oby tak dalej!
Zrobione :)

Już można edytować/usuwać oferty korepetycji. Mam nadzieję, że wszystko działa poprawnie.
Ale jesteś szybki !
a miałeś się zająć tym w weekend :) żeby tak mój mąż szybko reagował na moje \"sugestie\"
:-)
dziękóweczka Lukar;) u mnie wszystko działa perfekcyjnie:)
tak trzymać !!
buziaczki:*
u mnie nie działa. umieściłem adres email w celu edycji ale to nic nie działa, od wielu dni nie otrzymałem zadnego maila, dzis to powtórzyłem ale bez skutku
Temat przeniesiony do archwium.

 »

FCE - sesja letnia 2004