powiadamianie o odpowiedziach na forum przez maila

Temat przeniesiony do archwium.
Czy na tym forum można ustawić sobie opcję powiadamiania o odpowiedziach na skrzynkę pocztową, dla obserwowanych tematów? Nie zauważyłem takiej opcji, a by się przydała.
Dodam jeszcze, że zmiana adresu email w profilu też by się bardzo przydała.
Niema takiej opcji. Przy wklejaniu na publicznym forum, wszyscy sie wtedy ucza. (Chyba jestes za tym, zeby wszyscy korzystali z takiej nauki)
Chyba się nie zrozumieliśmy. Mi chodzi o taką opcję jak jest na innych forach. Kiedy ktokolwiek pisze w danym temacie, który obserwuję dostaję na maila info, że jest nowa wypowiedź. Wtedy zawsze na bieżąco wiem co się dzieje w danym temacie nie musząc zaglądać regularnie na tą stronę. Jest to dobre rozwiązanie bo dyskusja w wątkach jest czasem wznawiana po dłuższym czasie.
Ta opcja nie ma nic wspólnego z private message, czyli prywatnymi skrzynkami użytkowników na forum do przesyłania wiadomości między nimi chociaż i taka opcja też by się przydała.
aha- teraz zrozumialam. Czy masz pojecie ile setek takich mailow ja bym dostawala.
Mozesz napisac cos do Pana Lukasza, (redakcja), ale mysle, ze nic z tego.
To jest zwykle opcja, czyli zaznaczasz jeśli chcesz z niej korzystać np. w danym wątku, a jeśli nie to nie.
Terri, takie coś można sobie wyłączyć, czyli nie musiałabyś dostawać tylu maili. Zdaje się, że to nie jest możliwe w obecnym kształvcie forum, bo nasze forum chyba nie jest typowym forum phpbb czy jak to sie nazywa.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie