pomoc w edycji tekstu

Temat przeniesiony do archwium
Witamy serdecznie,

Chcielibyśmy skorzystać z okazji żeby zaproponować Państwu nasze usługi.

Oferujemy pomoc przy edycji tekstu publikacji naukowych w przygotowaniu do publikacji w anglojęzycznych czasopismach naukowych.

Istnieje również możliwość tłumaczenia gotowej pracy naukowej z polskiego na angielski.

Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny jak również elastyczność w dopasowaniu do Państwa wymagań.

Polecamy naszą stronę: http://unbouncepages.com/mpet/

Wszelkie zapytania i uwagi będa bardzo mile widziane.

Z wyrazami szacunku,

MPET Team
1
pomozcie ludziom, ktorzy tu daja wypracowania do sprawdzenia.
Nie stac Was na platna reklame, reklamujecie sie na forum dla uczacych sie angielskiego, w wiekszosci uczniow, to przynajmniej zrobice cos pozytecznego i sprawdzcie kilak wypracowan czy tam cwiczen i podpowiedzcie inteligentnie, gdzie sa bledy, oraz naprowadzcie, jak mozna je poprawic. A za reklame placcie.
Nie stać ich na reklamę bo nie mają nawet własnej strony.

Dlaczego macie Landing Page po angielsku jeśli kierujecie ten spam na forum dla Polaków?
i jak sie pisze 'robić korektę' po angielsku:
proofread
proof-read
proof read
Witam,
To jest krótkie ogłoszenie o charakterze non profit. Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat nieco na marginesie problematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą jestem związany proponuje wolontariuszom charytatywnym udział w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to cykl doradczy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które organizują akcje związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, muzyczne czy plastyczne, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy pracują za darmo na rzecz innych. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Szkolenia zaplanowano w rejonie Katowic, niemniej wszystkie posiłki i hotel i dojazd także pokrywa Fundacja.
Jeśli zainteresowany kandydat nie ma możliwości uczestniczyć w obecnej odsłonie kursu, zapraszamy na kolejne. Rekrutacja odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią.
Czołem,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Szkoły językowe