35 Olimpiada Języka Angielskiego - przygotowanie

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie!
Jak przygotowujecie się do 35. OJA?
Hei :) Jestem w klasie językowej, oprócz mnie jeszcze 2 osoby chcą startować, więc spotykamy się ok 3 razy w tygodniu i rozwiązujemy stare arkusze. Ja od niedawna rozwiązuję też codziennie zagadki na getionary, no i dzisiaj trafiłam tutaj :) tak poza tym to zawsze, czy przygotowuję się do czegoś, czy nie, staram się miec kontakt z jezykiem, np czytając, ogladajac filmy itp. Ale to chyba każdy :D
Stare arkusze 1995-2009 przerobione, 100 Testów Krzyżana + komentarz gramatyczny przerobiony, "od cholery" słówek z subskrypcji ang.pl przerobione (btw. jak ją wyłączyć?:/ Link w mailach jest nieaktualny, a na nowej wersji strony nie ma tej opcji), Testy OJA Krzyżana przerobione, trochę słownictwa tematycznego przerobione, biorę się za Bywatera :P Byłoby miło jednak przejść dalej...
Ciekawe, czy test układał Krzyżan ;)
Obawiam się tylko, że w tym roku mogą być niezłe jaja - od 2.11 bodajże test jest dostępny do ściągnięcia przez nauczycieli, w tym czasie już wielu pewnie postanowiło "pomóc" swoim uczniom i podali im test i klucz... Się okaże

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia