próg pkt?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.Mam pytanie-czy mozliwe zeby 41 pkt starczylo na przejscie do II etapu?Ewentualnie moze dobije do 44 jak mi zalicza kilka watpliwych przykladow.
ale pytania. toz od jak maz 40 to na bank dostajesz się dalej. W tamtym roku bylo od 35.
U nas wysyłają od 30. Ja mam dokładnie tyle...
ja mam 39 pkt. i mam dola jak będzie 40 pkt.;/ mam nadzieje ze nie będzie. A w ogole to kiedy poznamy jaki jest prog ??
Do 20 grudnia :)
20 grudnia, eh. Moja baba od angielskiego mnie juz zasypala toną makulatury. Cos mnie trafi jak sie w grudniu okaze ze nie zdalem. :D
W Wytycznych XXX OJA napisali tak:

"aby wywalczyć miejsce w II etapie, trzeba zdobyć minimum 40 punktów (70 procent)"
woe.edu.pl/modules/Olimpiada/2005/oja30.pdf

Nie wiem, jak to się ma do rzeczywistości, bo w tamtym roku w wytycznych do XXIX olimpiady było napisane, że do II etapu trzeba mieć 45-50 pkt, a wszyscy wiemy, że rzeczywisty próg to było 35pkt.
mowią, żeby wysyłać już od 30 pkt. A kto faktycznie przechodzi dalej, myslę ze będzie wiadomo, jak będa mieli pełen obraz. Czyli ogólnie jak ta olimpiada została napisana.

wydaje mi sie, że osoby mające ok 35 pkt mogą się przygotowywac do II etapu
osobiscie mysle, ze moze byc nawet wiecej niz 40 pkt - u nas w szkole 12 osob ma >=40 i gdzies ze 20 >=35, ogolnie wyniki sa niesamowicie wysokie w porownaniu z zeszlym rokiem, niektorzy polepszyli sie nawet 3-4krotnie
tak prawde mowiąc, to wszyscy możemy sobie tu gdybac jaki będzie pród następnego etapy.
Trzeba poczekac i tyle ...
Zyczę wszystkim powodzenia
Do jakiej Ty szkoly chodzisz? Do marynarki wojennej w gdyni ze taki poziom macie?
pytanie wyzej jest oczywiscie skierowane do jaszy666
Mam pytanie do Jaszy66: Czy chodzisz do klasy z IB? A jeśli tak to ile osób z tej klasy ma >=35 pkt.?
ocencie realnie czy z 39pkt mozna zaczac sie przygotowywac do drugiego etapu ? bo jesli nie to skupie sie na matrzue
a co sie bede chwalil do jakiej szkoly chodze ;d w olimpiadach jest zwykle w najlepszej trojce w polsce, ale tak ogolnie jest srednio interesujaca ;d

nie, nie chodze do klasy IB, tylko do "dwujezycznej", ktora z dwujezycznoscia ma tyle wspolnego, ze jest biologia po angielsku i na angielskim robimy proficiency, ale sie wszyscy nudza ;D

z mojej klasy jedna osoba ma 52, ja 50, dwie po 45, 38, 37 i 35 po jednej - czyli razem 7 >=35
Ilu od was z 14 się dostało w tamtym roku?
4 ; ]
Ale z klasy czy ze szkoły?:)
szkoly - 4
klasy - 2
a ja mam 34 i nie wiem :/
Temat przeniesiony do archwium.