Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z j.angielskiego

Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna
Brawo! Jestem pod wrażeniem. Teraz trzymajcie kciuki za mnie ;)
Ja też gratuluję i trzymam kciuki :)
Mam nadzieję, że wszystkim nam się uda.
A co do nauki, ja oprócz historii Stanów uczę się teraz z First Certificate Practice Micheala Vince.
Jak Ci poszło? :)
Dla mnie osobiście konkurs był raczej trudny. Nie jakoś bardzo, ale jednak (zwłaszcza gramatyka - parafrazowanie). Kultura wyjątkowo prosta. Reszta raczej średnia.
Mam nadzieję na 50% i w zasadzie będę wtedy zadowolona :D
Napisałam na 58,75%, więc dla mnie nie jest źle. Utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu, że jak się zabiorę do pracy, to mam szansę w przyszłym roku ;)
Dajcie znać, jak Wam będzie szło w następnych etapach
Te 60 % to na prawdę ok (porównaj- moja olimpiada z matematyki na 30% ;) )
Więc tobie też gratuluję :)
PS Mieliście kulturę na etpiee szkolnym? W małopolsce jest dopiero w rejonowym i to z jakiejś tam podanej książki (którą, oczywiście, trudno dostać).
Dziękuję :D
Zawsze na etapie szkolnym mamy 10 zamkniętych pytań z kultury, opartych głównie na Spotlight on Britain/the USA.
Dołączę się do konwersacji, gratuluję wszystkim i mi udało się zdobyć 64/70punktów i przeszłam do etapu rejonowego do którego wiadomo trzeba się przygotowywać. Jak Wy się przygotowujecie do następnego etapu? Ja rozwiązuje dużo testów ale to chyba za mało? I jestem z województwa podkarpackiego gdzie odpowiadając na wcześniejsze pytanie to u nas kultura była :)
To w małopolsce tylko tak fajnie mamy :D
Ja, jak już wyżej napisałam, uczę się z FCE Practice Michael'a Vince'a. Na nic więcej nie mam czasu ( zrobienie 7str- 1 rozdziału zajmuje z 1,5 h).
Zamówiłam też ksiażkę o Stanach z wykazu, ale przyjdzie dopiero w następnym tygodniu.
PS W której jesteś klasie?
Aha, i gratuluję wyniku :D
Dziękuję :) w 3 gimnazjum, też spróbuję się jeszcze z tego pouczyć, dzięki :)
....I jak ci poszło?
Jak dla mnie był strasznie trudny...bardzo dużo robiłam na wyczucie. Po sprawdzeniu niektórych rzeczy wyszło, że nie jest tak źle, a nawet uważam, że poszło mi całkiem ok, ale to nie zmienia faktu, że i tak mam dużo błędów...
Cześć C: Tak, zgadzam się. Dla mnie również był to jeden z trudniejszych, jak nie najtrudniejszych etapów rejonowych. No, ale cóż. Nie ma co się dziwić przy tak dużej ilości osób, które przeszły ze szkolnego :)
No więc z wyników wychodzi na to, że mam 107 pkt. i ...dostałam się :)
Dużo się na to napracowałam, ale jestem wdzięczna losowi za te kilka (sporo) trafnych strzałów ;)
Gratuluję ;)
Kiedy finał?
Dziękuję :)
Chyba 17 marca- wydawało mi się dużo czasu, ale jak sobie rozplanowałam naukę to i tak brakuje :p
PositiveAga-pisałaś już rejonowy?
Jest ktoś kto pisze kuratoryjny z gimnazjum w Łódzkiem?
czrnowlosa02 - Pisałam szkolny, miałam 58,75%. Kiedy masz etap rejonowy? Który raz piszesz? Co ogólnie sądzisz o poziomie trudności i jak się przygotowujesz?
Nie mam pojęcia czy ktoś jeszcze zagląda do tego wątku, ale wczoraj był etap wojewódzki i ....
Szeczerze powiem, że robiąc poprzedznie testy z lat wcześniejszych liczyłam, że będę mieć około 70 %. Gdy wyszłam z sali, byłam bardzo zadowolona-wiedziałałam, że narobiłam dużo błędów, ale i tak poszło lepiej niż się spodziewałam.
Jak się okazało, miałam 85% i pluję sobie w brodę, bo do laureata brakło 6 pkt. Ale jestem bardzo szczęśliwa, i tak, bo nie spodziewałam się, że pójdzie tak ok.
Ja zajrzałam i... gratuluję :D Co mogę więcej powiedzieć? 85% to świetny wynik i mam nadzieję, że nie zmarnujesz w przyszłości językowych predyspozycji ;)
Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie