Cos o olimpiadzie...

Temat przeniesiony do archwium.
Hey ! Moglibyscie mniej wiecej podac pytanka z dzisiejszej olimpiady? Mialam ja pisac, ale sie rozchorowalam i jestem ciekawa czy cokolwiek zdolalabym zrobic.. Z gory dziekuje ;)
Powiem ci ze olimpiada była równo pogrzana i za wiele szczerze mówiąc nie pamiętam. wiem ze cos było z ang na poslki przetłumaczyć np. There was deliberately weird about it < i to zdanie było nałatwiejsze:D) Poza tym \"It could serve as makeshift shelter. wiecej serio nie pamiętam, ale jakieś słowko tigger-happy czy cos takiego! FCE łatwiejsze!
poprawiam zdania co napsiałem wyzej. There was deliberatley SOMETHING WEIRD ABOUT IT. i It could serve as A makeshift shelter!
jeśli masz dostęp do olimpiady zeszłorocznej to dzisiaj wyglądała tak samo
tylko inna treść :->
z tym ze pogrzana to sie zgadzam :P Z mojej szkoly jeszcze nikt sie nie dostal wyzej, zreszta juz wiem dlaczego.... heh :] Pozdrowienia dla wszystkich co pisali!!! Zdania byly pogrzane i \'dziurawiec\' , i troszku malo czasu jak dla mnie na to wszystko :(
Zgadzam sie z Wami. Glupszych zadan nie mozna bylo wymyslec... Licze jednak na FCE. Na tym bardziej mi zalezy;)
Chyba Wam się pomyliła olimpiada dla szkół średnich z jakimś prostym konkursem, ludzie na poziomie CAE i wyżej mają kłopoty z przejściem I etapu; więc nie ma co "opluwać", jakie to nie były te pytania. Dla Was - widać - po prostu zdecydowanie za trudne...
Podpisuje sie pod tym!
w tym temacie chyba chodzi o konkurs predmiotowy z gimnazjum, bo olimpiada j. ang. - ta wlasciwa - byla w pazdzierniku... nie lubie, kiedy ludzie to mieszaja... ;)
:) Zwróc uwage, ze oni mowia o olimpiadzie z 2003 roku :)
A, to przepraszam ;) jestem prewrażliwiona na tym punkcie ;)
Temat przeniesiony do archwium.