II etap

Temat przeniesiony do archwium.
31-45 z 45
| następna
a to nie jest tak ze do ustnego przechodza tylko ci ktorzy osiagnal jakims tam wynik na tescie? (chyba kolo 85%) i ze ustny jest nastepnego dnia???
no tak, tak jest, ale mam nadzieję, ze próg nie jest 85%!Jak tak, to kiepsko:-/
85% owszem, ale na olimpiadzie z niemieckiego :D
tutaj w tamtym roku wystarczyło 50%, mam nadzieje, ze nic sie nie zmieni ...
jeeezzz.....prawie zeszłam przez to 85:-D w niemieckiej to ja nawet nie startowałam, choć chcę niby iśc na lingwistykę z niemieckim:-]
sęk w tym ,że właśnie jestem w klasie maturalnej ! ech ,to ja jednak pójdę ale tylko na pisemny I skąd to optymistyczne założenie ,ze przejde ;] ? wśród tylu lingwistów ....
a czy ktos z obecnych na tym formum pisze w krk?
tak, ja :)
ale nie wiecie czy ustny jest we wtorek czy jeszcze w pn?
We wtorek. na 100% - muszą mieć przecież czas te testy posprawdzać, a to nie jest takie hop. A do ustnego na pewno przechodzi się do 50% = 70 pktów. W wytycznych jest tez chyba takie zdanie, ze do centralnego przechodzi się jesli się ma kolo 70% - ale to nie jest zasada; można miec mniej z pisemnego a dużo z ustnego i przejść, albo dużo z pismnego i i tak nie przejść przez ustny.

good luck ;) bo wlasnie szczęście najbardziej się przyda.
Dzięki:) Ja jestem "miejscowa" ;p i w sumie mieszkam dosyć blisko uniwerku więc mi to akurat całkiem odpowiada. A ten dom harcerza to całkiem niezłe miejsce, blisko Długiej i w ogóle:] tylko teraz przez te remonty do tramwaju na Przymorze trochę daleko będziecie mieli.

Ech, oczywiście jak zawsze ostro do nauki wzięłam się dopiera na ostatnią chwilę, wtłaczając sobie do głowy wszystko na raz, dzięki czemu zaczyna mi się już mylić Lincoln z królową Wiktorią... Jak dobrze, że za 2 dni będzie po wszystkim.. :)
A Nie wiecie ile mniej wiecej trzeba coby do III etapu rzejsc?? tak mniej wiecej :)
http://www.woe.edu.pl/modules.php?sid=&mm=3&module=Olimpiada&mode=show_list&list=place

- pełne zestawienie wyników z zeszłorocznej olimpady- można sprawdzić, od ilu punktów się dostawało (aczkolwiek 2 lata temu "próg" był niższy, wszystko zależy od nas, piszących ;)
czyli moja spostrzegawcza kolezanko :) mam rozumiec ze te osoby z dolu listy sie zakwalifikowaly do finalu?
włączę się do dyskusji :) Do finału przechodzi 50 najlepszych osób z Polski, chyba że niektórzy będą mieli tyle samo punktów - wtedy może do finału przejść max.55 osób.A laureaci-wiadomo-20 najlepszych. Z punktacją nigdy nie wiadomo-rzeczywiście jest "próg" i wszystko zależy od poziomu uczestników. Ale z doświadczeń moich koleżanek i kolegów wynika, że na pisemnym trzeba mieć min. 95p, a na ustnym 9-9,5.
Trochę się boję II etapu pisemnego-po prostym etapie szkolnym mogą dowalić coś supertrudnego na okręgu, jak myślicie? W każdym razie, życzę powodzenia!
no to zalalapalam :) dzieki
i pewnie dowalą ;)
powodzenia !
Temat przeniesiony do archwium.
31-45 z 45
| następna