konkurs dla gimnazjum 2009- etap wojewódzki

Temat przeniesiony do archwium.
31-53 z 53
| następna
nie wiem czy trafne ja tam galerii nie odwiedzam conajwyzej galerie centrum jak jestem przypadkiem w lublinie ;D
w ogole to glupie te tematy byly zanim sie zorientowalam ze to solution to a problem to minelo sporo czasu ale coz nie kazdy jest bystry.
w sumie omowilam 3 negatywne aspekty ze nie mozna nic dotykac no ale to nie do rozwiazania wiec niech rodzice przetlumacza do glowy dzieciom ze trzeba szanowac rzeczy, drugie ze nie mozna robic zdjec wiec powinni sprzedawac tanio pocztowki i ostatnie to co napisalam. a w zakonczeniu inteligentnie ze jesli to prawda ze niemozliwe nie istnieje to ten problem zostanie szybko rozwiazany teraz to mi sie chce z tego smiac ale coz bylo minelo.
szkoda ze juz po olimpiadzie bo zaczna mnie pytac w szkole a tak mialam luzy :D
W temacie było "galerie i muzea", dlatego i o tym, i o tym.
Argument z "niemożliwe nie istnieje" - HAHAHAHAA. Genialne!!! ;D

Ech, faktycznie, argument pt. "proszę pani ja nie mogę bo uczę się do olimpiady" nie ma już racji bytu. Jaka szkoda. ;P
tak tylko przez to ze zachcialo mi sie cytatu z reklamy strace punkty ze cudzyslow ale mam nadzieje ze sie chociaz posmieja z mojej zapewne pelnej bledow pracy ;d ;d
ja musze zaliczyc zalegla kartkowke, sprawdzian i nauczyc sie mapy Azji. na sama mysl chce mi sie isc spac i nie budzic :) a Ty jestes zdaje sie z Lublina. do jakiego liceum sie wybierasz? ja mam jeszcze rok ale chce isc do Lublina, a co :D tylko nie wiem czy znajde profil ktory by mnie zadowalal a watpie w to szczerze :)
właśnie ja też myślałam nad liceum w Lublinie...gdzie się wybieracie?
No cóż... ostatnio namawiają mnie do pójścia do Wielkiego Świętego Zamoya, ale nie jestem pewna czy wymagania tego liceum nie przekraczają moich możliwości intelektualnych. :P Dostać się to tylko zadanie, a wyrobić z nauką i zdać... tutaj mogą pojawić się problemy. Wiem za to, że szkoła jako społeczność jest w porządku i to jest mocnym argumentem "za".

Do tej pory miałam postawę: "poczekamy do olimpiady, jak uda się zdobyć tytuł laureata to rozważam każdą szkołę; jak nie... będę się martwić później." Czyli już przyszedł ten moment. ^^ Jestem trochę skołowana, bo moją pierwszą opcją był Biskupiak, a ciągle dowiaduję się, że "ktoś głupi" idzie tam, gdzie ja mogłabym celować. Albo że przy wyborze szkoły i tak powinnam się kierować preferencjami co do danych przedmiotów, a nie kwestiami towarzyskimi. I tak dalej, i tak dalej... W konsekwencji, czas na podejmowanie decyzji, wyznaczanie celów i PRACĘ aby je zrealizować marnuję na zastanawianie się CZEGO właściwie chcę. O_o

A najprościej byłoby pójść do zawodówki i uczyć się lukrowania ciastek...
Klas z rozszerzonym angielskim na pewno nie zabraknie. :) Wybór jest naprawdę duży, tylko trzeba przejrzeć oferty szkół.
mwhahaha sa juz wyniki^^
widziałam udało mi się :D
a jak wam? :D :D :D
Gratulacje! Na jakim jestes poziomie? tzn. mas zjakis certyfikat albo cos?

Opisalibyscie jak wygladal caly Wasz etap?
Ja jestem z łódzkiego i jutro pisze:/
nie mam żadnego certyfikatu bo mi to na razie nie potrzebne :P Jak będę iść na studia to chyba wezmę TOEFL :) Nasz etap wyglądał tak: najpierw część pisemna 90 min. - do wyboru 3 tematy rozprawek (czy jak słyszałam solution essay), potem przerwa i część ustna- ok.5 min. Ja wylosowałam temat, żeby doradzić amerykańskiej znajomej jak dotrzeć z lotniska w Warszawie do mojego miasteczka, na co powinna uważać i na co zwrócić uwagę.
ja w 90 minut bede musiala zrobic reading, listening i writing.... i pozniej dzien przerwy^^

a jak bys okreslila swoj poziom tak mniej wiecej.... fce? cae? cpe?
coś między FCE a CAE...
ooo!! to jest jakas nadzieja dla mnie^^
jak masz fce czy cae to na pewno sobie poradzisz!
haa mi tez sie udalo^^ to chyba najwiekszy fart w moim zyciu :)
nie martw sie napewno sobie poradzisz. bylam przekonana ze nic z tego nie bedzie a tu prosze jaka niespodzianka! ;dd

ps. no to sie spotkamy na rozdaniu nagrod ;d bo chyba jakies przewidzieli :)
tiaa dostaniemy dyplomy i lizaki xD
o lizaki moga byc :)tylko zeby jakies dobre!
hehe może jednak wysilą się na coś sensowniejszego ;p
a kiedy ma w ogóle być takie spotkanie??
a wiesz ze nie wiem :) to niewazne ja jutro mam dzien wielkiej chwaly w szkole^^ dostaje 6 na koniec roku i mam wszystko gdzies ;d;d
Gratulacje :) Mi zabrakło 6 punktów.
oj szkoda :( ale dziekuje za gratulacje.
Ja jutro będę pisała... Strasznie się boję. Uważacie, że pozom był bardzo wysoki? Bonie wiem czego się spodziewać;)
nie był taki straszny- jak dla mnie pisemny prosty, ale na speakingu się zestresowałam ;)
Temat przeniesiony do archwium.
31-53 z 53
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa