Angielski metodą Red Point

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Bardzo jestem zainteresowany serią książek pt. "Angielski metodą Red Point pakiet poziomy 1-4". Jednak nie mogę jej nigdzie kupić. Czy byłaby taka możliwość odkupienia, nawet używanych książek ? Bardzo prosiłbym o podanie ceny całego zestawu.

Pozdrawiam

[email]
Tu nie ma?:
http://sklep.redpointedu.com/kategoria/1/Podręczniki
Są tylko trzy części poziom 1,2 i 3. A ja szukam całego pakietu składającego się z czterech części poziom 1,2,3 i 4.
Prawdopodobnie chwilowo nie ma podręcznika 4.

Radzę napisać e-maila z zapytaniem. To jest przecież firma, która je tworzy.
Z mojej obserwacji wynika,że oni już nie sprzedają nigdzie indziej tylko u siebie.
Napisałem i odpisali, że maja tylko trzy pierwsze poziomy.
Może zanim osiągniesz wiedzę trzeciego poziomu, czwarty się pojawi.
Może chodzi o to, że w pakiecie taniej.

Kursy te niesamowicie z roku na rok drożeją.
Witam

Najbardziej zależy mi na nagraniach mp3, dlatego że stosuje inną metodę niż jest zalecana m.in. także metodą SuperMemo tzn. uczenie się wszystkich umiejętności równocześnie: słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie i gramatyka. Ja na wstępie skupiam się tylko na słuchaniu, a czytaniem zajmuje się dopiero po co najmniej roku. Samych płyt Audio czy nagrań Mp3 nie mogę kupić i nie mam kodu, są tylko dostępne nagrania z zerowej części kursu pt."Angielski w 6 dni", które gorąco wszystkim polecam. Mam nadzieję, że wszystko jasno wytłumaczyłem.

Pozdrawiam
Spójrz proszę na ten kurs on-line, są 4 pełne części, jest też komplet nagrań mp3

http://sklep.redpointedu.com/produkt/show/id/20/n/angielski-metoda-red-point
Dziwne trochę. W wersji online są 4 poziomy, a w wersji papierowej tylko 3 poziomy. Ja jeszcze proponuję tańszą alternatywę: poszukać w bibliotekach uniwersyteckich. U mnie na UMK w Toruniu posiadają książki tego wydawnictwa.
Myślę, że mógł się wyczerpać nakład książek, a dodrukowanie ich wymaga czasu. Natomiast kurs on-line raczej się nie wyczerpie ;).
To są moje tylko przemyślenia.
Dobrze piszesz z tym online, ale ja chciałbym nagrania mp3, które mógłbym nagrać na odtwarzacz mp3 i słuchać wszędzie (nawet bez dostępu do internetu i braku zasięgu) i zawsze nawet i 100 razy. Mam nadzieję, że teraz mnie rozumiesz. Spróbuję poszukać w bibliotece.
Cytat: Oceana
Myślę, że mógł się wyczerpać nakład książek, a dodrukowanie ich wymaga czasu. Natomiast kurs on-line raczej się nie wyczerpie ;).
To są moje tylko przemyślenia.

Chodziło mi o to, że wydawca wprowadza w błąd klienta, nie zaznaczając, że klient kupując pakiet książkowy kupuje niepełną serie (już nie wspomnę o mylącym zdjęciu).

Cytat: nlotnik
Dobrze piszesz z tym online, ale ja chciałbym nagrania mp3, które mógłbym nagrać na odtwarzacz mp3 i słuchać wszędzie (nawet bez dostępu do internetu i braku zasięgu) i zawsze nawet i 100 razy. Mam nadzieję, że teraz mnie rozumiesz. Spróbuję poszukać w bibliotece.

Wydaje mi się że nie przeczytałaś/eś informacji w linku, który podała Oceana. Pisze tam:

"komplet nagrań w formacie mp3 do pobrania ze strony (ok. 40 godz.)".
Nie doczytałaś tego: "Łącznie kurs on-line zawiera ponad 33 000 plików mp3 do odsłuchania on-line (40 godzin nagrań do odsłuchania on-line)." Nic, będę próbował ściągnąć cały pakiet z USA za $, w Naszej stolicy jest taka księgarnia, może mi pomogą.
Zgadzam się, że kurs online na 33 0000 plików mp3, natomiast ten sam materiał w kursie książkowym ma 2376 plików mp3 (mówię o pakiecie 1-4). Skoro się nie rozumiemy to zakończę tę dyskusję.
Dzięki za radę, ale ja już napisałem wczoraj e-maila do wydawnictwa z zapytaniem o dostęp do pobrania tylko do tych ok. 40 godzin nagrań mp3 poziom 1-4. Obecnie czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam
dlaczego jest taka różnica w ilości plików ?
np. mamy czytankę:
"I want a new car.
I want to buy a new car.
I want a raise.
I want to get a raise.
We need a new house.
We need to buy a new house.
We need a loan.
We need to get a loan from the bank. (...)"
w wersji książkowej do tej czytanki jest 1 plik mp3, natomiast w wersji online jest 1 plik mp3 (całościowy) + każde zdanie jest nagrane osobno, czyli w wersji książkowej do tego przykładu mamy 1 plik mp3 a w kursie online będzie 9 plików mp3.
meliska_im,

myślę, że różnica w ilości plików wynika z tego, że w różnych wersjach tego samego kursu( podreczniki, on-line, audio i jest jeszcze w samochodzie) pliki mp3 zostały inaczej podzielone.
Ale nie sądzę, aby jakieś teksty nie posiadały mp3.
Witajcie
Wielkie dzięki za podanie szczegółowych informacji różnych form tego kursu. W tej chwili czekam na radę z wydawnictwa, które może sprowadzić cały pakiet, lecz z USA. I wtedy podejmę decyzję. W chwili obecnej korzystniejsza jest oferta online, ze względu na większą ilość informacji. Myślę, że online kurs jest cały czas poszerzany. Szkoda tylko, że dostępna jest na 12, a nie na 24 miesiące. Dzięki Wam wszystkim za radę. Mam nadzieję, że ten kurs okaże się lepszy od metody SuperMemo, Krebsa, 1000 słów czy klasycznego nauczania w szkołach.
Pozdrawiam
Radzę się upewnić co do ważności kursu.

Otóż każdy poziom ma 3 części, a każda część od momentu wpisania hasła dostępu jest ważna 4 miesiące. Z tego wynika, że kurs nie musi trwać 12 miesięcy, może i dłużej. Musisz jedynie pamiętać, że na jedną część, czyli 18 lekcji masz 4 miesiące od zalogowania. Możesz iść ciągiem lub zrobić po jednej części przerwę i znów, gdy będziesz chciał zacząć kolejną część musisz wpisać hasło dostępu i znów masz na tę kolejną część 4 miesiące.
Tempo nauki zależy od Ciebie, ważne aby pamietać o tych 4 miesiącach na jedną część każdego poziomu.
W takim razie to jest najlepsza opcja bo w ciągu czterech miesięcy jestem w stanie przepisać jedną książkę, i tym samy lepiej się nauczyć. Myślę że najlepiej założyć 12 zesytów na notatki dla tych 12 podręczników.
A czy wersja online posiada podręczniki w formacie pdf ?
Tu jest link do opisu.

http://sklep.redpointedu.com/produkt/show/id/6/n/angielski-metoda-red-point

Pod tekstem są linki do szczegółowych opisów i przykładów.
Jeśli czegos nie jesteś pewien to proponuję zadać pytanie firmie sprzedajacej.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą