proszę o sprawdzenie krótkiego tekstu

Temat przeniesiony do archwium.
serdecznie proszę o sprawdzenie tego tekstu
wersja polska:
Mój ulubiony rodzaj wakacji to zwiedzanie. Ja już byłam na wielu zwiedzających wycieczkach. To jest bardzo interesujące i ty możesz zobaczyć wiele ekscytujących miejsc.
My chodzimy od zabytku do zabytku ale to nie jest nudne. Zwiedzając nowe regiony oglądamy budynki, podziwiamy ich architekturę, poznajemy zwyczaje i kulturę tamtejszej ludności, słuchamy zaskakujących legend. Później my możemy kupić pocztówki, magnesy na lodówkę lub inne pamiątki, które będą nam przypominać odwiedzone miejsca.
Zwiedzanie może być naprawdę niezwykłe. Jeżdżąc do różnych miejsc na ziemi poszerzamy swoją wiedzę i często dowiadujemy się o rzeczach, o których wcześniej nie słyszeliśmy.

wersja angielska:
My favorite kind of holiday is a sightseeing. I have already been on many sightseeing trip. It is very interesting and you can see many exciting places.
We walk from monument to monument but it is not boring. Exploring new regions we see buildings, admire the architecture, learn about the customs and culture of the local people, listen surprising legends. Then we can buy postcards, fridge magnets and other souvenirs that will remind us visited the place.
sightseeing is really unusual. Driving around to different places on the earth expand your knowledge and often we learn about things that we did not heard.
w góry dziękuję

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa