Proszę o sprawdzenie krótkiego tekstu

Temat przeniesiony do archwium.
Today I've send a lot of e-mails. I got pretty good at it. Nearby my workplace there bis a market. In the morning a janitor told me there was everything priced at one pound. I bought twenty sweets and I share my happinese with grey-haired executives on board. They're all very kind and they brought a lot of experience to the table in our company. They have got a great business acumen.
Today I've 'send' (zla forma) a lot of e-mails.
Nearby my workplace there 'bis' (popraw) a market. In the morning a janitor told me there was everything (tu brakuje 'tam') priced at one pound. I bought twenty sweets and I 'share' (tutaj czas przeszly, bo przeciez uzyles 'bought') my 'happinese' (popraw) with (brak przedimka) grey-haired executives on board.
przedimek przed board
Cytat: Aaric
przedimek przed board

http://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/on-board

na pewno?
co mialo znaczyc 'on board'?
Cytat: mg
co mialo znaczyc 'on board'?

dokładnie to co w linku powyżej: as part of a group or team, especially for a special purpose

rozumiem, że chodzi tutaj o zespół ludzi np. w firmie
nie
przeciez znaczenie wynika z definicji i z podanego przykladu
Cytat: mg
nie
przeciez znaczenie wynika z definicji i z podanego przykladu

minuta 2:25
rozumiem to właśnie jako zespół, drużynę
doslowne znaczenie 'on board' to 'na pokładzie'
może to ci coś wyjaśni
w Twoim tekscie 'on board' nie jest zrozumiale i w dodatku moze sie mylic z 'w zarzadzie', czyli on the board
Cytat: mg
w Twoim tekscie 'on board' nie jest zrozumiale i w dodatku moze sie mylic z 'w zarzadzie', czyli on the board

tak dokładnie chciałam napisać - w zarządzie, dzięki wielkie !
Cytat: nahaczyku
...tak dokładnie chciałam napisać - w zarządzie, dzięki wielkie !
Zamiast "...with grey-haired executives on the board." chyba bardziej pasuje:
I share my happiness with THE grey-haired TRUSTEES.
edytowany przez argazedon: 19 cze 2017
Cytat: nahaczyku
tak dokładnie chciałam napisać - w zarządzie, dzięki wielkie !

ciekawe, że nie napisałas tego od razu. Ale to Twój problem - jeżeli wolisz udowadniać, że masz rację, doczekasz się, że nikt nie będzie Ci pomagał.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Podręczniki językowe