problem z cwiczeniami

Temat przeniesiony do archwium.
Hej mam problem od kilku dni siedze nad cwiczeniami i program ich nie sprawdza ? Nie wiem czy to jakas nowosc i nie bedzie juz mozliwosci sprawdzania bledow przez program czy moze to jakas inna przyczyna .
prosze o podpowiedz

Sylwia
Proszę o podanie linka do konkretnego ćwiczenia, widzę w bazie że dziennie jest wykonywanych bardzo dużo ćwiczeń i sprawdzanie i wyniki są zapisywane.
Witam, dziekuje za odpowiedz , sprawdzilam program na innym komputerze i jest ok, czyli to nie wina programu tylko mojego kompa, pracuje na nim od trzech lat i ie wiem co sie stalo, dotychczas wszytsko bylo ok, gdyby przypadkiem ktos znal odpowiedz prosze o pomoc.
zagubiona Sylwia
Prawie na pewno ma to związek z obsługą skryptów.
Wejdź proszę na stronę

https://www.whatismybrowser.com/detect/is-javascript-enabled

i sprawdź "Is JavaScript enabled?" Jeśli pojawi się problem niżej jest przydatny link "How to enable JavaScript"
U mnie również nie działa sprawdzanie odpowiedzi na komputerze, a sprawdzałam na różnych przeglądarkach. Wcześniej nie miałam tego problemu. Na telefonie natomiast działa bez zarzutów.
Cytat: eduoliWia05
U mnie również nie działa sprawdzanie odpowiedzi na komputerze, a sprawdzałam na różnych przeglądarkach. Wcześniej nie miałam tego problemu. Na telefonie natomiast działa bez zarzutów.

Proszę o konkrety tutaj lub [email] - najlepiej zrzut ekranu, numer ćwiczenia, itp
Temat przeniesiony do archwium.