króciutkie !

Temat przeniesiony do archwium.
Correct please :)

We are touring United States Congress situated on the Capitol hill. We are visiting Supreme Court, White House and the grave of president Kennedy on the Arlington Cmentary.

Zwiedzanie Białego Domu możliwe jest w pon, wt, śr i soboty.
The White House touring is possible on Monday, Tuesday, Wednesday and Saturday.

Wierzę że mi pomożecie ! Na prawdę bardzo proszę.. To dla mnie takie ważne.. Czekam na odp. ! Pozdrawiam ciepło !
Seele
Proszę..
Bardzo proszę...
Seele,
Napisz to wszystko w jednym watku - wtedy bedziemy mogli lepiej ocenic jak ta calosc ma brzmiec. Tak po jednym zdaniu to tylko zgadywanka.

We are (czy to ma byc w czasie teraz. czy przyszlym? bo wtedy will be) touring THE United States Congress situated on 'the' (bez the) Capitol Hill. We are visiting THE Supreme Court, THE White House and the grave of President (duza lit) Kennedy on 'the' (bez the) Arlington 'Cmentary' (Cemetary).
'The White House touring' (NIE, lepiej 'The tour of the White House is' albo 'It is possible to tour The White ...on) possible on Monday, Tuesday, Wednesday and Saturday.
Terri !
Nie wiem jak długo jeszcze tutaj będziesz bo ja gdybym miała to teraz spisać wszystko to z 2 godziny bo mam stos kartek na biurku i notatki w Wordzie i ogólnie tak mam cały weekend... Strasznie dużo pracy ale mam nadzieję nie na marne... Poza tym tego w jednym się nie da bo to ma być którki opis kilku miejsc. Dziękuję Ci bardzo za to !
Jak to wszystko sobie podporzadkujesz i bedzie w kolejnosci to napisz to tutaj, my jeszcze raz sprawdzimy.
Terri !
Jak długo jeszcze będziesz na forum ?
teraz musze odejsc, ale bede za 2 godz. - jak masz cos to sprawdze i poprawie.
Teraz mam jeszcze kilka tekstów ale dopiero muszę przetłumaczyć, też nie są długie, każdy tak do 6-8 zdań.
Temat przeniesiony do archwium.