sprawdzenie zadanka:/(dziwnego z deka)

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka! Prosze o spr. zadanka
Complete the text with the correct form of the verbs in brackets
Magda,maria and Sophia met on a summer school in England. One night, they wanted go (go) dancing so they decided go (go) into town and agreed meet (meet) in the centre. They couldn't afford going(go) to an expensive club and were hoping found(find) somewhere cheap. An English friend suggested going (go) to the 'Elektrik" club. They walked there to save money but hadn't planned get (get)lost! Finally,they managed find(find)it. Inside, they avoided talking(talk) to any suspicious characters. They enjojed dancing all night. It was brilliant. They also met some boys who promised see (see) them again. One of the boys offered to give them a lift home in his car but Maria siad they"d arranged got (get) a taxi.They didn't mind sharing (share) a taxi becase it was safer.
tu trezeba wykorzystac coś z regułki:
verb +to + infinitive
verb+object+to+infinitive
verb+object+infinitive
verb +-ing form
Tylko co gorsza ja nie wiem co do czego.przy okazji niech ktoś spróbuje mi to wytłumaczyc...dlaczego tak a nie inaczej....:/kompletnie nie pojmuje tej regułki bo nie wiem co kiedy mam stosować:?:?
sama sie uczysz ang?
nie normalnie programowo w szkole....jestem w 3 kl gimn....a co....??tylko baba od angola zadała nam zadanie a nie wytłumaczyła o co chodzi:/
...tylko baba od angola...widze, po tym, ze masz szacunek dla swojego nauczyciela. A jak jest dobrym nauczycielem, to napewno wytlumaczyla o co chodzi.
w tym sęk ze ona na naszej klasie sie msci:/i daje nam zadania z liceum bo kiedyś koledzy z mojej klasy napisali petycje o zmiane nauczyciela angielskiego,ale dyrekcja odrzuciła wniosek i pani od angielskiego za ta jakby "zdrade" sie na nas msci. Ja tam nic do niej nie mam kiedyś to nawet spoko z niej babka była tylko po tym incydencie karze nam samym pracować...:(ja bardzo lubie angielski...alwe nie które zadanka są dla mnie niezrozumiałe...:/
Nic na to innego nie widze, tylko przeprosic nauczycielke w imieniu calej klasy, powiedziec dlaczego byla petycja i prosic zeby byla dobra na przyszlosc. (Kwiaty i czekoladki zawsze pomoga). Dlaczego z nia nie porozmawialiscie zanim oficjane petycje byly?
Napeno było by lepiej ja przeprosić i porozmawiać ale nikt sie tego nie odważy....(ja napewno nie):(a jak ona tego nie zrozumie:/spoko tak pogadać....ale co myslisz o moim zadanku napewno coś jest źle...czy można by na nie luknąc Twoim okiem:)....czemu nie porozmawialismy....to było tak że mało kto wiedził o tej petycji większość klasy dowiedziała sie o niej od dyrektorki jak chciała z nami porozmawic na ten temat(ja nieco słyszałam ale tak naprawde to myślałam że tego nie zrobia,ale jakimś cudem udało im sie do tego nakłonić rodziców, którzy podpisali petycję)....a teraz przez 6 facetów z naszej klasy cierpimy wszyscy...a najlepsze w tym wszystkim jest to że 4 przepisało sie do innej kalsy:/co Ty na to???
karolka-
z tego co czytam, to dla wiekszosci klasy ona byla ok - a tylko dla 6ciu nie. Sama widzisz, jak to teraz jest - przez facetow to zawsze trzeba cierpiec.
Ja bym sie odwazyla i przeprosila-po prostu opowiedziala jej cala historie. Uwierz mi tak bedzie lepiej. A ona zachowuje sie tak jak wiekszosc ludzi w tej situacji.
One night, they wanted TO GO dancing so they decided TO GO into town and
agreed TO MEET in the centre. They couldn't afford TO GO TO an expensive club and were hoping TO FIND somewhere cheap. An English friend suggested GOING TO to the 'Elektrik" club. They walked there to save money but hadn't planned TO GET lost! Finally,they managed TO FIND it. Inside, they avoided TALKING to any suspicious characters.
They also met some boys who promised TO SEE them again. One of the boys
offered to give them a lift home in his car but Maria said they'd
arranged TO GET a taxi. They didn't mind SHARING a taxi becaUse it was safer.
Temat przeniesiony do archwium.