Kto poprawi?

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć Andrzej
Biorę udział w kursie Metody Rozwiązywania Problemów. Zajęcia odbywają się w mojej szkole od godzinach 9 do 11 w poniedziałek, środę i piątek.
Na tych zajęciach mamy takie przedmioty jak Brainstorming czyli działanie z maksymalnie 10 osobową grupą ekspertów, Diagram Ishikawy (rybiej ości), 5xWhy czyli im więcej zbierzesz danych tym masz większe szanse na zdiagnozowania właściwej przyczyny problemu. Zajęcia 5S to znaczy 5 czynności pozwalających na rozwiązanie problemu (Selekcjia, Systematyka, Sprzątanie, Standaryzacja, Samodyscyplina) i Pareto mówiące o tym że 20% przyczyny powoduje 80% skutków. Bardzo polubiłem zajęcia z diagramem Ishikawy ponieważ były bardzo interesujące i łatwe, w porównaniu z 5xWhy które były dosyć trudnymi i nudnymi.
W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi i serfuje w Internecie. Proszę napisz wkrótce o swoim kursie.


Hi Andrew
I participate in a course Problem Solving Methods. Classes are held at my school from 9am to 11 on Monday, Wednesday and Friday.
In these classes we have such things as Brainstorming is to act with a group of up to 10 personal ekspertów, Ishikawa Diagram (fish bones), which is 5xWhy im więcej masz gather input to these większe szanse to diagnose właściwej przyczyny problemu. Classes 5S that is 5 steps to cope with the problem (the selection, systematics, cleaning, standardization, self-discipline) and Pareto talking about the fact that 20% of the reasons causing 80% effect. We liked the Ishikawa diagram classes because they were very interesting and easy, compared with 5xWhy which were quite difficult and tedious.
In my free time I meet with friends and surfing the Internet. Please write soon about his course.
po jakiemu ta ang wersja jest, bo tam widze cos za duzo polskich slow. Napisz to po ang.
zostawiłem je ponieważ nie umie tego przetłumaczyć w większym stopni właściwie to powinna być prośba o przetłumaczenie :9
pierwsze od góry to tekst po polsku a pod spodem moja nieszczęsna próba tłumaczenia

« 

Brak wkładu własnego