Zdanie na tatuaż.

Temat przeniesiony do archwium
Hello ;p
Koleżanka chce sobie zrobić tatuaż i zapytała mnie, która forma jest poprawna:
Don't be afraid of life that you're living. czy Don't be afraid of life that you live.

Skłaniam się ku wersji z present continuous, ale nie jestem w 100% pewien.

Thanks in advance ;p
the life

pres cont - zycie, ktorym zyjesz w tej chwili
pres simp - zycie, ktorym zyjesz na stale

wiecej sensu wg mnie ma pres cont.

Za 15 lat każdy tatuaż bedzie wyglądał śmiesznie, ale to nie mój ból,prawda?
Dobry kolega odradzil by kolezance tatuażu.
Jezeli ktos zasugeruje ze uzycie np. fear zamiast afraid bedzie lepiej, gumką myszką kolezanka wymaże i poprawi?
>>>>Dobry kolega odradzil by kolezance tatuażu.....
tak, zgadzam sie z tym, ale 'dobry kolega' boi sie ze kolezanka jego zostawi (i z kim wtedy bedzie bara-bara?) i ona sie obrazi i co wtedy - lepiej niech zrobi ten tatuaz a pozniej latami placze za swoja glupote.
Wolna wola robienia ze swoim cialem co sie chce, nie jest najlepszy pomysl, i wyniki tego widzimy codziennie na ulicy. Niech ludzie sie szpecuja, bo niby musza czyms sie wyroznic - takie duze 'ego' maja, - beda mieli po 60, 70, 80 lat i wtedy beda rozpacze - dlaczego bylam taka glupia - odpowiedz...dlatego, ze nie mialas 'dobrych kolegow' przy sobie...
Cytat:
Wolna wola robienia ze swoim cialem co sie chce, nie jest najlepszy pomysl

No, terri, nie wiem, za jakim Ty systemem jesteś rządów, ale na pewno nie za wolnościowym :( Wolność robienia Z SOBĄ, WŁASNYM CIAŁEM, ŻYCIEM, co się chce, to najlepszy pomysł pod słońcem (pomijam oczywiście piękną sprawę, jaką są RADY, NIE ZAKAZY I NAKAZY kolegów, przyjaciół i znajomych).
...ciekawe, ze masz nick 'big brother' a jestes za wolnoscia......
To się nazywa poczucie humoru :)
Pozdravka
Skomentuję niektóre docinki ludzi jak widać dość źle nastawionych do trudnej i pięknej sztuki którą są tatuaże. Nie, nie mam zamiaru wymazywać tatuażu jeśli fear zamiast afraid będzie bardziej adekwatne. Nie jestem z kolegą którego poprosiłam o pomoc i nie ma też żadnego "bara- bara", zwyczajnie zapytałam go o zdanie, ponieważ jest znacznie lepszy w kwestii dobierania czasów w j.ang. Nie wydaje mi się abym była osobą głupią i musiała płacić za swoją głupotę głównie dlatego, że robię ten tatuaż nie bez powodu. I moim skromnym zdaniem nikt nie powinien kwestionować wyborów które go nie dotyczą. Nie wiem jak tatuaż robiony w miejscu niedostępnym dla oczu innych ma mnie wyróżniać. I nie wydaje mi się aby dobrze zrobiony tatuaż po 10, 20 latach wyglądał śmiesznie czy szpetnie, przykładem na to jest moja Mama, która dumnie nosi na swoich plecach pięknego lwa który też coś dla niej symbolizuje. Widzę, że wyniknął tutaj problem konserwatywnych Polaków, którzy poproszeni o wypowiedzenie się na temat czasu który powinien zostać użyty komentują chęć posiadania czegoś z czym nigdy nie mieli styczności i nawet nie wiedzą dokładnie o czym bredzą.
Brak słowa podziękowania jest za to bardzo nowoczesny i postępowy.
Like mother like daughter:)
Cytat: sunny666
....Widzę, że wyniknął tutaj problem konserwatywnych Polaków, którzy poproszeni o wypowiedzenie się na temat czasu który powinien zostać użyty komentują chęć posiadania czegoś z czym nigdy nie mieli styczności i nawet nie wiedzą dokładnie o czym bredzą.

Wait, I have to disagree with a big NO.
The fact where somebody comes from is not the issue. It's about life expereince. Go to Dallas (TX) and ask any tea-bagger (Tea Party, hardcore reps in other words) what they think about these tattoos. The would slam you for that much the same as most upscale libs in Silicon Valley (CA).

And don't confuse Polish concervatists with conservatives from 'there'. (I'm not taking here about these degenrate throwbacks from the Middle East.) 'Conservatism' in Poland is a mutated, genetically contaminated residue of welfare post-socialist mentality.They're basiaclly retarded individuals who wouldn't miss a chance to park their able-bodied fat behinds in a handicapped spot.
I know what I'm taking about. They 're not conservatives. In fact, they're nothing but filthy socialists ..although they claim not to be the ones.
edytowany przez savagerhino: 31 maj 2013
Mentally, many are still in the Post-Soviet Space. Sav explained it sufficiently well.
We can't expect them to be different, Dave :) People have just to be aware of that.
It's a natural process of 'genetic degradation'. It's like you put someone in a cookie jar full with rogue cells (say, prostate cancer) and these cells would metastasize all over your body, making good cells go bad. The damaged DNA cannot be repaired and the whole process cannot be reversed. All cells have to die. If it's any comfort at all, they're 'not all infected', if you know what I mean :)

We got some very disturbing news though and they're beginning to sound alarming.(US)
The IRS harrassment of concervaitve groups ( soviet tactic), DOJ tapping AP and Foxnews reporters,
Bengazi 'terrorost references" talking points scrubbed by the State Department for the sake of political correctness. I can say this and it's my prediction. You mark my words : The POTUS impeachment is looming large over this.
edytowany przez savagerhino: 01 cze 2013
Cytat: mg
Brak słowa podziękowania jest za to bardzo nowoczesny i postępowy.

Podziękować za zbesztanie mnie tylko dlatego, że chcę sobie zrobić tatuaż? Nie wydaje mi się aby było za co;)
Podziękowanie za pomoc językową.
Temat przeniesiony do archwium