Pomoc w przetłumaczeniu tematu pracy magisterskiej na angielski

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo proszę o przetłumaczenie tematu pracy magisterskiej na język angielski który znajduje się poniżej.

"Szkoła w medialnej przestrzeni - wykorzystanie technologii informacyjnych w procesie kształcenia na przykładzie Publicznego Gimnazjum nr 8 im Księcia Mazowieckiego Janusza I w Łomży"

Jestem zielony z angielskiego a tłumaczenie jest potrzebne na wczoraj. Z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam!!
nie widzę, gdzie znajduje się język angielski. Szukałem poniżej oraz powyżej.
Cytat: mg
nie widzę, gdzie znajduje się język angielski. Szukałem poniżej oraz powyżej.

czyli mam rozumieć, że też mam umieścić swoje "tłumaczenie" i ewentualnie ktoś to skoryguje?
mozesz umiescic swoje tlumaczenie, jezeli to bedzie naprawde Twoje tlumaczenie
poza tym napisales 'na jezyk angielski, ktory znajduje sie ponizej'
Cytat: mg
mozesz umiescic swoje tlumaczenie, jezeli to bedzie naprawde Twoje tlumaczenie
poza tym napisales 'na jezyk angielski, ktory znajduje sie ponizej'

Może źle to napisałem ale skoro zamieściłem temat w języku polskim to oczekuję jego angielskiej wersji. Moja wersja tłumaczenia z małą pomocą słownika: "School in the media space - the use of information technology in the education process on the example of the The Duke/prince Janusz I Mazowiecki secondary school No. 8 in Lomza". Taka wersja mnie nie zadowala bo jest tam masa błędów a zależy mi na dobrym przetłumaczeniu tematu by jego brzmienie w jęz. angielskim było zbliżone do polskiego.
Mogę liczyć na pomoc czy tutaj jej nie otrzymam?
...educational process. A case study of...
edytowany przez zielonosiwy: 11 sty 2017
no i Łomża
duke/ prince:
prince jezeli z rodziny krolewskiej
duke - nie z rodziny krolewskiej, taki tytul nadal mu (lub jego przodkowi) monarcha

Dlaczego sie denerwowales, gdy ktos nie odpowiedzial przez pol godziny? My tutaj nie pelnimy dyzurow, nikt nam nie placi za pomoc, pomagamy we wlasnym wolnym czasie
Nie denerwowałem się. Zależy mi na czasie. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.