prośba o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę dobrą duszyczkę o przetłumaczenie poniższego tekstu:
I was working in Madrid Spain on June 30th 2005. I had to go and drop of an individual at an industrial area in Pozuelo de Alarcon. I was stopped by an Italian male asking for directions. He then stated that he had just delivered a load of clothes at a warehouse and that he had extras left over. Since he did not want to take anything back with him to Italy, he offered to sell me a suede leather jacket and give me a free one for the wife for 500 euros.

I told him that I was low on cash and that all I had was 200 euros. The jackets looked really nice and seemed to be of very good quality. I was surprized when he accepted the money and gave me the jackets in a shopping bag from "Alta Moda"

Anyway, this dude seems to get around selling good quality fake jackets. Buyers beware he is now in Madrid Spain. I know, I should have known better..They are some nice looking jackets though!

Z góry dziękuję
Pracowałem w Madrycie w Hiszpanii 30'tego czerwca 2005. Musiałam podrzucic osobę do rejonu uprzemysłowionego w Pozuelo dla Alarcon. Zostałam zatrzymana przez włocha pytającego o drogę. Oznajmił on poźniej, że dostarczył właśnie ładunek ubrań do magazynu i zostało mu nieco zbędnych nadwyżek. Jako, że nie chciał zabierać ze sobą nic w drogę powrotną do Włoch zaoferował mi sprzedaż skurzanej kurtki za 500 euro oferując jedną gratis dla żony.

Odparłem mu, że kiepsko u mnie z gotówką i wszystko co przy sobie mam to 200 euro. Kurtka wyglądała bardzo ładnie i wydawała się być bardzo dobrej jakości. Byłem zaskoczony kiedy mężczyzna przyjął pieniądze i dał mi kurtkę w torbie z "Alta Moda"

Tak czy inaczej, ten koleś zdaje się kręcić po okolicy sprzedając podrobine kurtki dobrej jakośći. Kupcy uważajcie, mężczyzna jest teraz w Madrycie w Hiszpanii. Wiem, że powinienem był wiedzieć lepiej... Mimo wszystko te kurtki wyglądają naprawde łądnie!

Tłumaczenie nie jest dosłowne ale sens wypowiedzi jest w 100% zachowany.
Pozdrawiam