Proszę bardzo o szybkie przetlumaczenie Tego opisu

Temat przeniesiony do archwium.
Miejscem w którym czuję się najlepiej jest mój dom. Ale najbezpieczniej czuję się w moim pokoju. Zawsze chętnie tam wracam.Mój pokój ma kształt prostokąta.Jest słoneczny i kolorowy,ponieważ sufit ma kolor żółty różowy i zielony, cztery ściany są takiego samego koloru .Na podłodze są panele jasnego koloru.Ozdobą podłogi jest mały,włochaty dywanik w biało czarne plamy.Na przeciwko drzwi znajduje się okno,przez które co ranek budzi mnie słońce.Na parapecie znajduje się sprzęt, i rożne konsolę gier,które Kupiłem .Łóżko stoi pod oknem.Jest koloru niebieskiego w żółte kropki i w granatowe pasy.Na ścianie obok łóżka wisi żółta lampka w kształcie gwiazdy, Z boku stoi szafa,szafka i biurko na którym stoją komputery.Nad biurkiem wiszą dwie półki na których trzymam płyty cd i wierzę .Obok są dwa regały.Na jednym stoją książki, a na drugiej Gry Komputerowe.Moim zdaniem mój pokój jest ładny i przytulny.Bardzo bezpiecznie się w nim czuję.
Niestety, tu nie odrabiają prac domowych za inne osoby. Napisz jak potrafisz, może (bo już późna pora) ktoś sprawdzi.
Czasem odrabiają, czasem nie. Niektórzy nie mogą się doczekać, by innym niedźwiedzą przysługę zrobić.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

English only