SZUKAM SŁÓW

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam sŁÓw: tapicer i zakŁad tapicerski oraz zasadnicza szkoŁa zawodowa. potrzebujĘ rÓwnieŻ bardzo skomplikowanego sformuowania jakim jest: ukoŃczenie kursu kierowscÓw wÓzkÓw jezdniowych z napĘdem silnikowym w transporcie wewnĄtrz zakŁadowym. piszĘ cv do pracy w angli a wy jesteŚcie jedynymi ktÓrzy mogĄ mi pomÓc. bardzo proszĘ o odpowiedŹ. szukuje siĘ praca :-)
tapicer - upholsterer
zakład tapicerski - upholstery workshop

szkoła zawodowa - technical school

copleted course for pallet-lift track / fork lift track* operators (power bogie) within plant area

co do ostatniedo dania - pallet lift track - to wózek paletowy, a ten drugi - widłowy (wpisz ten, który odnosi się do Ciebie)
'power bogie' wpisane w nawiasie, bo trudno wpleść to w zdanie (chyba że ktos będzie miał lepszy pomysł) to właśnie 'wózek z napędem silnikowym'

mam nadzieję, że cos pomogłam :))
coś dziś kiepsko z moim pisaniem .. przepraszam za literówki

ma byc :

'coMpleted course...'
'co do ostatniego zdania'

karta graficzna w moim komputerze nie działa jak trzeba (cały komp w ogóle nie działa jak trzeba) i nawet tekst który tu piszę jest niewyraźny (let alone the pictures...)
a naped silnikowy to nie bedzie motor drive?
właśnie w słowniku technicznym, wśród różnych wózków jest też wózek z nap. silnikowym 'power bogie', ale pewno 'motor drive czy driven' byloby zrozumiałe
BARDZO ALE TO BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI. tAK WOGÓLE TO NIE JA SIE WYBIERAM DO ANGLI TYLKO MÓJ BRAT. POPROSIŁ MNIE O CV. TAK NAPRAWDĘ NIE MIAŁAM BLADEGO POJĄCIA O TYM KURSIE. TAKIE SPECJALISTYCZNE SŁÓWKA SĄ DLA MNIE OKROPNE. jESZCZER RAZ DZIEKUJĘ!!!!!
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE

 »

Pomoc językowa