Nowa strona

Temat przeniesiony do archwium.
██─██─██─██─█▀██─█▀██─█▀██─██─█──█
█████─██─██─███▀─███▀─████──▀▄█──█
██─██─▀███▀─█──█─█──█─█─██───█───▄

ze strona juz dziala, nie koniecznie z nowago lay-out.
Nareszcie! Wytrzymać nie mogłem, kiedy patrzyłem we wtorek na napis, że może uda się wejść w poniedziałek ;/
Na razie nie widzę, żeby to były zmiany na lepsze.
Ani ja. U mnie się otwiera godzinami. A poza tym, nie mogę się pozbierać. Jakoś to wszystko mało jest przejrzyste.
Jak dla mnie to nowa strona jest super. A co do tego co pisał ktoś wcześniej to właśnie strona jest przejrzysta. Dział z gramatyką jest dużo lepszy. W ogóle ta nowa wersja mi się bardziej podoba.
Tak jak wszystkie zmiany w zyciu - musze sie zgarnac i do tego przyzwyczaic - za pare miesiecy uznamy ze to zmiana byla na lepiej, chociaz tez nie moge sie pozbierac co i gdzie.
namawiam ewe zeby zmienila swoj nick na "moderator" i troche rozrabiala. hehehe. fajny pomysl nie?
zgadzam sie, zmiany wcale nie wygladaja skuteczne
Cytat: siuniab
zgadzam sie, zmiany wcale nie wygladaja skuteczne

Do zmian musimy się przyzwyczaić i potem zapomnimy jak to było wcześniej. Brak mi tylko opcji: "wpisy od twojego ostatniego wejścia" (czy jakoś tak). Zaczynałam od tej strony, wyłapywałam interesujące mnie wpisy i dopiero wtedy "wchodziłam" w temat. Teraz jestem jakaś taka zagubiona. Z plusów: poczta.
To_ja: nie bedzie mi sie chcialo klikac po roznych grupach szukajac jakis ciekawy wpis do sprawdzenia (jestem leniwa).
Dla mnie, zmiany sa mniej "user-friendly". Skutek bedzie, ze bede mniej "wchodzic" i mniej pomagac.
Nie musze do niczego sie "przyzwyczaic", jak cos mnie irytuje to po prostu nie uzywam.
Czy są lub będą jakies korzysci z dołączenia się do grupy?
juz niedlugo postaram sie dorobic opcję oglądania ostatnich wpisów w grupach do których się dołączyło - bedzie to widok podobny do "ostatnich wpisow" w starym serwisie
a mi sie podobalo jak bylo pod naglowkami np Nauka od razu widac temat nowego postu. bo czasem mnie interesowal. A teraz jakos odnalezc sie nie moge :(
Temat przeniesiony do archwium.