Proszę o sprawdzenie tekstu :D

Temat przeniesiony do archwium.
Give me a break!
Approaching the end of the school year, and all for something they cling. The teacher criticizes my behavior, parents can claim a degree, and her sister do not like it that she took without permission from her blouse. I would finally have some peace and quiet. I came back from school than yesterday no one was at home, Super! I poured the juice and sat down I sat at the computer, just, Pick a glass to drink when I poured the juice on the keyboard, it is called bad luck. ola 15 years.
dajcie mi spokój!
Zbliża sie koniec roku szkolnego, i wszyscy sie o coś czepiają . Nauczycielka krytykuje moje zachowanie, rodzice mają pretensje o stopnie, a siostrze nie podoba sie to że wziełam bez pozwolenia jej bluzkę. Chciałabym mieć wreszcie troche ciszy i spokoju. Wróciłam wczporaj ze szkoły ni nikogo nie było w domu, Super! Nalałam sobie soku i usiadłam usiadłam przed komputerem, właśnie podnosiłam szklankę zeby sie napić kiedy wylałam sok na klawiaturę, to sie nazywa pech. ola 15 lat. tak to wygląda po polsku :P
zupelnie niezrozumiale
STRASZNIE MI ZALEŻY!!!! Z GÓRY DZIEKI :**
hmm a da sie to jakoś poprawić? :)
napisz sama
no napisałam przecież
piszesz nioezrozumiale. Albo translator, albo taki tekst jest za trudny na Twoim poziomie. Sprobuj napisac cos od razu po angielsku, bo po polsku na pewno ulozysz za trudne zdania w porownaniu z tym, co mozesz poprawnie przetlumaczyc na angielski.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa