Pomożecie? Błędy? Krótki tekst ;D

Temat przeniesiony do archwium.
31-44 z 44
| następna
potwierdzam wersje terri :}
@Terri

Babcia od dziecka mi powtarzała, żeby nie zamieszczać w Internecie zdjęć pokazujących kontur brzucha, i tego sie trzymam :-)

@zielonosiwy - ale nie studiujesz tam, gdzie uczę?
studiuje na UW, ale cos innego wiec sie nie "znamy"
tak myslalem. Strzelam, ze UKKNJA
nie. Az musialem wygooglowac te nazwe : )
Mam ciagotki pedagogiczne, ale nie wiem co z tego bedzie
ale jeden jezyk czy dwa :-)?
jeden, jeden
i nie anglistyka.. to już nie wiem
za unikanie odpowiedzi to chyba ban jest, tak?
wybacz mg, ale nie chce mówić :-)
a prywatnie?
Cytat: terri
IP adres mozna sprawdzic i dojsc do tego 'mocarza' ale on o tym nie wie. Po prostu nie wie z kim ma do czynienia....James Bond to maly pikus wg naszych mozliwosci.

Najmocniej przepraszam że nie odpowiem na wszystkie twoje wątki od razu z braku czasu ale nastąpi to niebawem. Na razie zajme się tylko tym

Jeżeli chodzi o IP to podejrzewam że nie masz podstawowej wiedzy co to jest, do czego służy i jak to działa. Moja rada: jak już się naumiesz w temacie to sprawdź najpierw IP swojej pustej głowy a potem podyskutujemy. Mam nadzieję że owocnie!
>>>Jeżeli chodzi o IP to podejrzewam 'że nie masz podstawowej wiedzy co to jest' (...a moze mam)
>>>Moja rada: (jestes za mlody moje sloneczko, zeby mi jakakolwiek rade dawac.)
>>>a potem podyskutujemy. (Moj professor raz mi powiedzial: Nie trac twojego czasu na rozmowy z ludzmi ktorych poziom inteligenci jest ponizej zera. I ja tego sie bede trzymala). Koniec.
Cytat: mg
@Terri
Babcia od dziecka mi powtarzała, żeby nie zamieszczać w Internecie zdjęć pokazujących kontur brzucha, i tego sie trzymam :-)

Szkoda, bardzo szkoda. Szkoda tez, ze moje zdjecia (ktore pokazuje wiecej jak 'kontury brzucha') juz dawno lataja po sieci. :-)
Temat przeniesiony do archwium.
31-44 z 44
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia