Może ktoś sprawdzić;)

Temat przeniesiony do archwium.
I would like to live abroad because I would like to learn to communicate in foreign languages.
If I was among the people of other nationalities faster I learned a foreign language.
If I lived abroad I was easier to find a job than living in Poland because abroad there are more jobs.

Ja chciałabym mieszkać za granicą ponieważ chciałabym nauczyć się komunikować w obcych językach.
Gdybym ja była wśród ludzi innej narodowości szybciej nauczyła bym się obcego języka.
Gdybym mieszkała za granicą łatwiej by mi było znaleźć pracę niż mieszkając w Polsce ponieważ za granicą jest więcej miejsc pracy.
1 zdanie ok
2 i 3 nie sa gramatyczne, zastaosuj konstrukcje:
if I + past simple ... I would ...
2 zdanie
If I was among people of different nationalities, I would learn faster a foreign language. Dobrze?
faster na koncu
3.If I lived abroad, I would find a job easier than living in Poland because abroad there are more jobs. OK?
more easily
easier=łatwiejszy
abroad na koncu
If I lived abroad, I would find a job more easiely than living in Poland because abroad there are more jobs. Teraz jest dobrze tak? I na końcu to more jobs też jest ok?
If I lived abroad, I would find a job more easiely than living in Poland because there are more jobs abroad.
moim zd. po co powtarzac to abroad 2 razy , lepiej wg. mnie np. : If I lived abroad , I would find a job more easily than living in Poland because there are more jobs .
Masz rację tak będzie lepiej. Dziękuję za pomoc.
Twoje zdania są z translatora. W drugim wątku też;)
Aaric, Twoje zdania nawet po polsku są z translatora.
Faktycznie wklepałeś to do GTranslate? Tak Ci wyszło?
tak, GT daje bardzo podobne zdania do pierwszej wrsji zdan autorki wątku. Potem na szczęście popracowała nad nimi.
można tez inaczej :if I lived abroad ,then I would find a job more easily than in Poland ..( LIVING niepotrzebne tu) because it would be more jobs over there;)
nie, tam jest blad.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa